• Головна
  • Як святкуватимуть випускні полтавські школярі?
17:00, 22 травня 2020 р.
Надійне джерело

Як святкуватимуть випускні полтавські школярі?

Як святкуватимуть випускні полтавські школярі?

Вперше в незалежній Україні покоління випускників отримає шкільні атестати без традиційного останнього дзвоника у зв'язку з пандемією коронавірусу. Проведення випускних під питанням: якщо їх і святкуватимуть, то точно не в червні, як це було кілька десятиліть поспіль.

Ми опитали полтавських школярів та дізналися у наших респондентів чи налаштовані вони та їх батьки на святкування випускного.

- Випускний святкувати ми хочемо і збираємося, - коментує учениця 11-го класу Полтавської загальноосвітньої школи №2 Анастасія Яремченко. - Але не знаємо, як це буде. Сподіваємося, що влада дозволить святкувати випускні і все буде добре. За ресторан ми вже давно віддали завдаток – збираємося святкувати у Зеленій дубраві”. Але навіть якщо святкувати не дозволять, ми все одно якось самі зберемося і відзначимо випускний. Адже, я вважаю, що це важлива подія, яка буває раз в житті та не можна її втрачати. Батьки мене підтримують в цьому.

11-класниця Владислава Битківська говорить:

- Взагалі, весь наш клас та й батьки серйозно налаштовані провести випускний. Коли я спілкувалася з друзями, то ми обговорювали те, що вже буде дивно скасовувати все. Особливо тому, що, наприклад, ЗНО обов'язково буде - дати вже відомі, а це теж максимальне скупчення людей. Тим більше, у нашому місті немає таких традицій, де всі випускники збираються на площі і там усі святкують. Ми усім класом вважаємо, що цей день можна цілком добре провести в колі тільки нашого класу, наших вчителів і батьків. Багато деталей ще не обговорювали, але, мені здається, цілком ймовірно, що саму "церемонію" або що від неї залишиться, можна провести в ресторані, який знаходиться за містом і де є величезна територія. Так буде найкраще . Батьки зі мною згодні у цьому. Згідно опитування у батьківській групі нашого класу, то більшість батьків підтримують таку ідею і виступають за святкування випускного.

Раніше ми писали Як проходить дистанційне навчання у Полтаві під час карантину: розповідь полтавських викладачів

#учні #школярі #випускники #Полтава #випускні
Оголошення
live comments feed...