• Головна
  • У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек»
16:30, 25 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек»

У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек»

У Полтаві по бульвару Богдана Хмельницького на мікрорайоні Левада встановлять перший у нашому місті «памп трек» (гірку для катання).

У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-1

- Кожен добре знає купу землі, яка залишилась після часткової реконструкції бульвару ще кілька років тому, - коментує автор проєкту Антон Нагорний. - Всередині купи трохи підживав безхатько, який зносив туди різний непотріб і сміття. Ще тут вигулювали собачок, які лишали за собою купки добрив. По цим пагорбам іноді бігали дітки, граючи в квача, і наражали себе на небезпеку наступити на гостре сміття, якого там будо вдосталь (бите скло, цвяхи, шмати бетону й цегли,шприци). Бачив, як малеча намагалася прикатувати ці пагорби на самокаті і вело, але безуспішно із-за крутих і дуже частих нерівностей.

У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-2
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-3
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-4
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-5
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-6

Він продовжує:

- Тому ще восени минулого року в мене народилася ідея зробити на цьому місці «памп трек» (гірку для катання), яких в Європі безліч у парках та на ігрових майданчиках. Був зроблений проєкт, який ми погодили з головою подільської районної ради - Євгеном Нагорним. І сьогодні нарешті приступили до реалізації. Було вивезено 5 величезних пакетів сміття, перекопано 200 квадратних метрів землі висотою до 50 см. І ось він результат - перший «памп трек» в межах міста Полтави майже готовий.

У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-7
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-8
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-9
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-10
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-11
У Полтаві встановлять перший у місті «памп трек», фото-12

За словами Антона Нагорного на його сторінці у Фейсбук, на узбіччях лишилося видалене гілля й кущі, які мають бути вивезені найближчим часом.

- Маємо надію, що ця європейська локація впишеться в плани подальшої реконструкції бульвару і обросте інфраструктурними об’єктами, - додає він. - Цей проєкт наглядний приклад, що власна ініціатива може перетворити звичайну купу землі на цікавий спорт-майданчик з мінімальними вкладеннями (оренда віброплити та позичені лопати). Величезна подяка друзям за участь - ви справжні молодці!

Раніше ми писали У полтавського кадетського корпусу з’явиться дах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гірка #Левада #Полтава
Оголошення
live comments feed...