• Головна
  • На Полтавщині таки послаблять карантин та запустять автобуси: МОЗ прибрав область із «чорного» списку (ОНОВЛЕНО)
14:00, 23 травня 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині таки послаблять карантин та запустять автобуси: МОЗ прибрав область із «чорного» списку (ОНОВЛЕНО)

На Полтавщині таки послаблять карантин та запустять автобуси: МОЗ прибрав область із «чорного» списку (ОНОВЛЕНО)

Нагадаємо, учора на сайті МОЗ опублікували таблицю регіонів України із показниками захворюваності на COVID-19, завантаженість ліжко-місць у інфекційних лікарнях та рівня тестування за допомогою ПЛР-тестів. Якраз за низьким останнім показником Полтавська область потрапила до переліку тих регіонів, у яких не послабили карантин.

Проте сьогодні ситуація змінила. Згідно із опублікованою оновленою таблицею із «чорного» списку прибрали місто Київ та Полтавську область. Зокрема згідно даним таблиці на Полтавщині зріс показник проведення ПЛР-тестів на 100 тисяч жителів іщ 7,32 до 12,41.

Послаблення карантину означає, що у області зокрема відновлять регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота повідомив, що наразі має відбутися засідання комісії ТЕБ та НС і після її рішення у Полтаві відновлять роботу і міського, і приміського транспорту.

ОНОВЛЕНО. ​У Полтавській ОДА провели засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій і запровадили другий етап послаблення карантину. Вже із 23 травня у області дозволили міське, приміське та внутрішньообласне сполучення; з 25 травня дозволено відвідувати заклади дошкільної освіти; з 1 червня можуть розпочати роботу спортивні зали та запрацювати міжобласні пасажирські перевезення (якщо епідемічна ситуація не погіршиться). Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

#Полтавщина #карантин #послаблення #МОЗ #транспорт #відновлення
Оголошення
live comments feed...