• Головна
  • Транспорт виходить з карантину – Мінінфраструктури
10:00, 21 травня 2020 р.
Надійне джерело

Транспорт виходить з карантину – Мінінфраструктури

Транспорт виходить з карантину – Мінінфраструктури

Робота транспорту в Україні поступово відновлюватиметься вже з 22 травня. Вчора  Уряд прийняв чи не найочікуваніше рішення за весь час карантину.

Отже, регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту:

  • з 22 травня - регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;
  • з 25 травня - перевезення пасажирів у метро;
  • з 1 червня - залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • з 1 червня - міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.
  • З 15 червня - прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними:

- масочний режим;

- температурний скринінг працівників;

- постійна дезінфекція транспорту.

Сам термін карантину продовжується до 22 червня.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#карантин #завершення #транспорт
Оголошення
live comments feed...