• Головна
  • У Полтаві за два дні набрала голоси петиція за демонтаж огорожі навколо монументу Слави
11:00, 22 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві за два дні набрала голоси петиція за демонтаж огорожі навколо монументу Слави

У Полтаві за два дні набрала голоси петиція за демонтаж огорожі навколо монументу Слави

20 травня на сайті Полтавської міської ради зареєстрували петицію за номером 505 під назвою «Демонтаж огорожі навколо монументу Слави». Автор петиції – полтавець Ігор Ізотов – зазначає, що паркан не виконує захисної функції та псує загальний вигляд монументу.

У Полтаві за два дні набрала голоси петиція за демонтаж огорожі навколо монументу Слави, фото-1

«Візитівка Полтави - монумент Слави. Він встановлений в центрі і серці нашого міста. Цей памятник з усіх боків оточений металевим парканом. Сталося це не після встановлення монументу. З 1811 він майже 200 років простояв без паркану, як і задумував автор, відомий архітектор Тома де Томон, а також скульптори Ф. Ф. Щедрін, І. П. Мартос, І. Гордєєв. Після того, як монумент пошкодили вандали, його вирішили таким чином "захистити". Відтоді на памятник треба дивитись крізь паркан. Дуже сподіваюсь, що демонтаж паркану відбудеться найближчим часом, і на це є кілька причин:
1) Ефективність "захисної" функції паркану слід переглянути. Наше місто має систему відеонагляду "Безпечне місто"
2) Обслуговувати паркан теж необхідно і на це витрачаються кошти (фарбувати, доглядати...). Демонтаж допоможе економити бюджетні кошти.
3) Паркан негативно впливає на імідж міста. Відвідувачі не почувають себе в безпеці коли бачать паркани, колючій дріт,...
4) Паркан псує вигляд самого монументу, оскільки це скульпутрна композиція і паркан до неї не передбачено. Це питання естетичне. Можна проконсультуватись з науковцями та діячами культури. Змінюється панорама Корпусного парку, атмосфера і паркан починає сперечатись з скульптурною композицією, що має свою огорожу декоративну у вигляді стовпчиків з ланцюгами.
Я сподіваюсь цих аргументів має бути достатньо, аби демонтувати паркан. Дякую, за розгляд»., - написав авто у обґрунтуванні звернення.

Нагадаємо, за регламентом міської ради за 90 днів петиція має набрати 250 голосів і тоді її розглянуть на профільній комісії міської ради. Цього разу необхідну кількість голосів набрали за два перших дня голосування.

У Полтаві за два дні набрала голоси петиція за демонтаж огорожі навколо монументу Слави, фото-2

Без огорожі монумент виглядає настуним чином.

У Полтаві за два дні набрала голоси петиція за демонтаж огорожі навколо монументу Слави, фото-3

Нагадаємо, раніше у Полтаві демонтували незаконно встановлений торговельний павільйон.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #монумент Слави #паркан #демонтаж #петиція
Оголошення
live comments feed...