• Головна
  • У центрі Полтави демонтували незаконно встановлений торгівельний павільйон
18:15, 6 травня 2020 р.
Надійне джерело

У центрі Полтави демонтували незаконно встановлений торгівельний павільйон

У центрі Полтави демонтували незаконно встановлений торгівельний павільйон

Працівники Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом містапродовжують системно демонтувати у Полтаві незаконно встановлені об'єкти.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку міста Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюють у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та в разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки, інших дозвільних документів.

Сьогодні, 6 травня, у Київському районі міста, на перехресті вул. Соборності та вул. Котляревського (навпроти ЦУМу) відбувся примусовий демонтаж незаконно встановленого торгівельного павільйону, розміщеного ФОП Кивою Богданом Владиславовичем, без відповідних дозвільних документів (відсутній Паспорт прив’язки), на землі комунальної власності міста, яка на правах власності належить Полтавській міській громаді.

Роботи проводилися згідно з рішенням відповідної комісії. Власник тимчасової споруди був неодноразово попереджений про незаконне її встановлення та отримував відповідні приписи, на які жодним чином не реагував.

Начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антон Тонконог розповів, що у листопаді 2019 року на цю тимчасову споруду закінчився Паспорт прив’язки і власник споруди не подав документи до міської ради для продовження договору.

-У січні цього року на комісії по тимчасовим спорудам було прийнято рішення про демонтаж даної споруди. Неодноразово власнику направлялися і приписи, і повідомлення, щоб він демонтував цю споруду, але до сьогодні він цього не зробив. Тому прийнято рішення про її примусовий демонтаж. У нас заключений договір з організацією ТОВ Рудіко на суму 86 тисяч гривень, яка й виконуватиме ці роботи. Демонтаж здійснюється згідно чинного законодавства, - розповів Антон Тонконог.

Як зазначив головний інженер ТОВ Рудіко Ігор Кобець, павільйон демонтуватимуть частинами. Спочатку знімуть обшивку, склопакети, а потім фрагментарно відрізатимуть частини, які передадуть на зберігання на КАТП-1628. Усі речі, які власники лишили у тимчасовій споруді на час демонтажу, описали та передадуть на зберігання разом з демонтованою тимчасовою спорудою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #демонтаж #МАФ #ЦУМ #рішення #виконання

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Гоша куценко
7 травня 2020 р., 10:47
Не зрозуміло чому власник не заберає своє майно а відає не зрозуміло кому
Оголошення
live comments feed...