• Головна
  • У Полтаві "розморозили" абонементи фітнес-клубу: де і як пропонують тренуватися?
15:30, 18 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві "розморозили" абонементи фітнес-клубу: де і як пропонують тренуватися?

У Полтаві "розморозили" абонементи фітнес-клубу: де і як пропонують тренуватися?

Нагадаємо, із 22 травня в Україні очікують на чергове пом’якшення умов карантину. Мають запрацювати дошкільні навчальні заклади, громадський транспорт та готелі. У цього переліку поки що немає фітнес-клубів, проте деякі спортивні заклади у Полтаві вже відновили свою роботу. Щоправда – у дистанційному режимі.

Так, власники абонементів полтавського фітнес-клубуSpartakGYMотримали повідомлення про те, що їх абонементи «розморожені» і можна приступати до тренувань. Але – не у залі та на звичних тренажерах, а… вдома.

-Мені прислали повідомлення про те, що мій абонемент «розморожений», а також – розклад онлайн-занять. Але ж я платила гроші за те, щоб займатися у залі та з тренером, а не вдома перед комп’ютером, - обурюється одна із клієнтів SpartakGYM на імя Юлія.

Про отримання таких повідомлень розповіли також інші клієнти клубу. При цьому зауважили, що не планували тренуватися онлайн, а запропонований клубов графік із ними не узгоджували.

Ми спробували зателефонувати до фітнес-клубу та дізнатися про умови «розмороження» абонементів. Проте на телефонний дзвінок відповів комп’ютер і повідомив:

-У зв’язку із карантином усі діючі абонементи до 3 квітня поставлені на додаткову заморозку. Стежте за інформацією у соціальних мережах.

Варто зазначити, що вартість абонементу, яким користується наша читачка Юлія - 2736 гривень на 3 місяці. 

Натомість у мережі Інтернет можна знайти десятки сайтів та каналів, які пропонують вправи для занять вдома абсолютно безкоштовно.

#Полтава #зал #фітнес #Спартак #абонемент #розморозка
Оголошення
live comments feed...