• Головна
  • Як працюватимуть готелі, фітнес-клуби, спортзали та майданчики - рекомендації МОЗ
17:30, 19 травня 2020 р.
Надійне джерело

Як працюватимуть готелі, фітнес-клуби, спортзали та майданчики - рекомендації МОЗ

Як працюватимуть готелі, фітнес-клуби, спортзали та майданчики - рекомендації МОЗ

Міністерство охорони здоров'я підготувало проєкт рекомендацій щодо роботи готелів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби.Про це йдеться у розпорядженні головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

У документі зазначається, що перед початком робочої зміни потрібно робити температурний скринінг усім працівникам готелю. На вході та в коридорах потрібно організувати місця для обробки рук антисептиками.

Крім того, дозволяється одночасне перебування відвідувачів у вестибюлі закладу з розрахунку не більше однієї особи на 10 кв. м площі. Допуск відвідувачів і перебування у готелі (поза номером) дозволяється лише в респіраторі aбo захисній масці.

Згідно з проєктом, у готельних закладах забороняється робота конференц-залів, фітнес- і спа-центрів. Харчування в готелях може бути організоване шляхом доставки їжі в номери за попереднім замовленням відвідувачів aбo в ресторанах (кафе) готелів лише на літніх майданчиках за умови дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між столами та розміщення не більше чотирьох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років).

Також для уникнення черг при реєстрації поселення в готель потрібно забезпечити можливість попередньої онлайн реєстрації відвідувачів в готель.

Дані рекомендації оприлюднені для громадського обговорення.

Міністерство охорони здоров'я також сформувало проєкт тимчасових рекомендацій при роботі закладів фізичної культури та спорту.

"Обслуговування в спортивних(тренажерних) залах, фітнес-клубах та спортивних майданчиках для командних (парних) занять (окрім занять національних збірних) здійснюється з урахуванням цих тимчасових рекомендацій, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби Covid-19", - йдеться у розпорядженні.

Відтак усім відвідувачам МОЗ пропонує вимірювати температуру при вході до закладу; дозволяється одночасне перебування клієнтів з розрахунку не більше однієї людини на площі 10 квадратних метрів для індивідуальних занять та не більше однієї людини на 5 квадратних метрів для групових занять.

Також на вході до закладу має бути організоване місце для обробки рук. Додаткові антисептики мають бути розміщені у зонах проведення тренувань.

На період карантину забороняється:

- використання багаторазових (тканинних) рушників;

- розміщення в доступі клієнтів рекламних брошур, журналів та іншої поліграфії;

- функціонування басейнів, спа-зон та надання послуг масажу;

- функціонування фітнес-барів та дитячих кімнат;

- одночасне використання багатофункціональних тренажерів багатьма відвідувачами;

- проведення групових занять для понад 10 осіб та інших групових занять, що передбачають безпосередній фізичний контакт;

- проведення групових занять для дітей віком до 14 років;

- видача багаторазових рушників клієнтам.

Раніше ми писали Кабмін планує відкрити дитсадки вже 25 травня

#карантин #готелі #рекомендації #МОЗ #спортзали
Оголошення
live comments feed...