• Головна
  • Кабмін планує відкрити дитсадки вже 25 травня
10:00, 19 травня 2020 р.
Надійне джерело

Кабмін планує відкрити дитсадки вже 25 травня

Кабмін планує відкрити дитсадки вже 25 травня

Вже із 22 травня в Україні суттєво пом’якшать умови карантину. Зокрема – дозволять рух міського та приміського наземного транспорту. А також вже 25 травня можуть відкрити дитячі садки. Про це повідомляють на урядовому порталі.

-Вже з 22 травня буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом'якшень. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, ми дозволимо проведення спортивних змагань без глядачів, ми також дозволимо роботу готелів, окрім хостелів, але не роботу ресторанів і басейнів у готелях. Також буде надана можливість проведення служб у храмах з розрахунку одна людина на 10 кв. м, - зазначив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Також Денис Шмигаль додав, що із 25 травня Уряд планує дозволити роботу дитячих садків.

Він підкреслив, що з 25 травня Уряд планує дозволити роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація. "Тут уже будемо працювати спільно з місцевою владою", - додав Денис Шмигаль.

За словами голови Уряду, рішення про подальший перебіг карантину прийматимуть на засіданні у середу, 20 травня.

- Це буде другий етап пом'якшення карантинних заходів. Третій етап, якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація, ми можемо запровадити з 1 червня, - повідомив Шмигаль.

Під час третього етапу послаблення в Україні мають відновити роботу навчальних заходів, відкриття спортзалів та фітнес-центрів (без басейнів) та відновлення міжобласних перевезень. Також можуть відновити авіасполучення.

Нагадаємо, раніше про умови відриття дитсадків розповіли у Міносвіти.

#садки #відкриття #Україна #карантин #послаблення
Оголошення
live comments feed...