• Головна
  • У Полтаві привітали кращих працівників музеїв
15:00, 18 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві привітали кращих працівників музеїв

У Полтаві привітали кращих працівників музеїв

У Міжнародний день музеїв заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко привітала працівників музейної сфери. Вона вручила почесні грамоти та подяки за плідний внесок у розвиток музейної справи Полтавщини.

«Тут зібралися кращі музейні працівники як за професією, так і за покликом серця. Хочу, щоб було більше поваги до вашої роботи. Щоб усі ваші ідеї реалізувалися. Щоб у музейних закладах було багато відвідувачів, спонсорів і меценатів. Влада зі свого боку підтримає вас. Дякуємо за ваш внесок у популяризацію і збереження музейної справи», – сказала Катерина Рижеченко.

Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації нагородили:

Катерину Фесик, завідувача науково-дослідного відділу музеєзнавства Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, Віктора Верещаку, директора Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького, Віктора Дейнегу, директора філії Національного військово-історичного музею України – Музей важкої бомбардувальної авіації, Надію Крюченко, директора Диканського історико-краєзнавчого музею імені Д.М. Гармаша.

Подяку Департаменту культури і туризму ОДА отримали Наталія Купріян, директор Пирятинського краєзнавчого музею, Оксана Дорошенко, молодший науковий співробітник ІКЗ «Більськ», Олег Шапорда, головний зберігач фондів ІКЗ «Більськ», Тетяна Литвиненко, заступник із культурно-освітньої роботи генерального директора Національного музею-заповідника українського гончарства, Наталія Дзюба, завідувача Яреськівського народного краєзнавчого музею, Олександр Янович, завідувач науково-дослідним сектором пересувних і стаціонарних виставок Полтавського музею авіації і космонавтики. Людмилі Шарлай, музейному доглядачу Національного музею-заповідника М.В. Гоголя, подяку Департаменту культури і туризму та колекційною вручать за місцем роботи.

Зазвичай цього дня музеї працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали. В умовах світової пандемії (COVID-19) заклади Полтавської області зачинені для відвідування, але працюють онлайн і відкривають безплатні доступи до своїх експозицій.

День музеїв – свято міжнародне. Його встановлення 1977 року засвідчило особливу гуманітарну значущість музейної справи, благородне покликання її ентузіастів зберігати і примножувати культурну спадщину.

Раніше ми писали Як працює полтавський музей «Поле Полтавської битви» - розповідає головний зберігач фондів

#музеї #привітання #ОДА
Оголошення
live comments feed...