• Головна
  • Пришкільні табори не відкриють, заміські під питанням
15:00, 15 травня 2020 р.
Надійне джерело

Пришкільні табори не відкриють, заміські під питанням

Пришкільні табори не відкриють, заміські під питанням

Як ми вже повідомляли, сьогодні відбувся брифінг в ОДА. На питання журналістів відповіли керівники області і міста. Серед іншого – про ймовірність старту оздоровчої кампанії для дітей .

Ситуацію очільник області Олег Синєгубов прокоментував так:

«Ми плануємо цього року оздоровлювати дітей. Готуємо плани та заходи. Але зважатимемо на розповсюдження коронавірусу. Все за лежатиме від епідситуації».

У свою чергу секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота констатував: пришкільні табори вже цього року не відкриють.

« - Процес оздоровлення в дитячих літніх таборах швидше за все почнеться з другої зміни, але знову ж таки зважаючи на епідеміологічну ситуацію. Кошти в міському бюджеті на оздоровлення дітей передбачені. Зараз великий ажіотаж серед батьків стосовно можливості отримання путівок», – сказав Олександр Шамота і додав, що табори «Супутник» і «Олімпійські надії» готуються приймати дітей.

«Хочемо, щоб в «Олімпійських надіях» відпочило якомога більше дітей. Розглядаємо питання про зменшення кількості днів у зміні і за рахунок цього збільшення кількості змін. Щодо «Супутника» – вирішуємо чи залишиться зміна 21 день, чи буде скорочено кількість днів у зміні», – сказав Олександр Шамота.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#табір #оздоровлення #епідситуація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...