• Головна
  • « - Після відповідної постанови кабміну відкриємо дитячі садочки і непродовольчі ринки » - Олександр Шамота
13:30, 15 травня 2020 р.
Надійне джерело

« - Після відповідної постанови кабміну відкриємо дитячі садочки і непродовольчі ринки » - Олександр Шамота

« - Після відповідної постанови кабміну відкриємо дитячі садочки і  непродовольчі ринки » - Олександр Шамота

Сьогодні в ОДА відбувся традиційний брифінг. В ньому взяли участь голова ОДА Олег Синєгубов, голова ОР Олександр Біленький та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Передусім, говорили про послаблення карантинних заходів, що очікуються 22 травня. Олег Синєгубов каже: у разі позитивної динаміки, у Полтаві та області відновлять роботу готелі та хостели, рух траспорту. Спершу – в межах одного населеного пункту, потім – в межах одного району. Далі будуть аналізувати ситуацію.

Олександр Шамота додав: вірогідно запрацюють садочки, дошкільні дитячі заклади, громадський транспорт. Але там, де спокійна епідеміологічна ситуація.

« - Щодо непродовольчих ринків, то підприємці мають зараз готуватися до відкриття згідно з вимогами санітарних служб , і якщо вийде відповідна постанова Кабміну, непродовольчий ринок «Центральний» зможе відкритися. Але це не значить, що ми повинні розслаблятися. Коронавірус не подівся нікуди. Тільки дотримуючись правил та дистанції ми маємо жити. Адже медики прогнозують другу хвилю інфекції – навіть більш потужну, ніж нинішня» - каже Олександр Шамота.

Читайте також: У МОЗ говорять про підвищення зарплат на 50%

#брифінг #карантин #садочки
Оголошення
live comments feed...