• Головна
  • ЗНО буде або з 25 червня, або з 17 серпня: все про вступ розкажуть на гарячій телефонній лінії
16:00, 10 травня 2020 р.
Надійне джерело

ЗНО буде або з 25 червня, або з 17 серпня: все про вступ розкажуть на гарячій телефонній лінії

ЗНО буде або з 25 червня, або з 17 серпня: все про вступ розкажуть на гарячій телефонній лінії

Терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році залежать від тривалості карантину в Україні, але воно точно відбудеться, — нагадують Українському центрі оцінювання якості освіти. Плановані дати: з 25 червня — по 17 липня або з 17 серпня — по 4 вересня.

Також 12 травня Міносвіти чергуватиме на телефонній лінії Кабміну, відповідаючи на всі запитання про ВСТУП 2020. Пряма лінія працюватиме з 14:00 до 16:00 за номером 15-45.

У разі якщо карантин завершиться не пізніше початку червня — основну сесію ЗНО проведуть зорієнтовно 25 червня — 17 липня. У такому випадку результати ДПА та ЗНО учасники отримають до 31 липня.

Якщо ж карантин триватиме до початку серпня, основна сесія ЗНО відбудеться орієнтовно 17 серпня — 4 вересня. Результати буде оприлюднено до 17 вересня.

Проведення додаткової сесії ЗНО у 2020 році заплановано на 28 липня — 11 серпня, якщо карантин звершиться у червні. В іншому випадку додаткову сесію буде організовано протягом 22 вересня — 6 жовтня.

Дати пробного ЗНО також залежать від тривалості карантину. Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Наразі на розгляді варіанти проведення пробного ЗНО у червні або ж у першій половині серпня.

Наголошують, що у 2020 році ЗНО обов’язково відбудеться. Формат і процедура його проведення не зміняться, повідомляють на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Раніше ми писали Як виходитимуть з карантину заклади освіти Полтави та області

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#освіта #учні #навчання #ЗНО
Оголошення
live comments feed...