• Головна
  • Як виходитимуть з карантину заклади освіти Полтави та області
13:30, 5 травня 2020 р.
Надійне джерело

Як виходитимуть з карантину заклади освіти Полтави та області

Як виходитимуть з карантину заклади освіти Полтави та області

План виходу з карантину підготували для закладів загальної середньої освіти; професійно (професійно-технічної) освіти; вищої, фахової передвищої та позашкільної освіти; позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; дитячо-юнацьких спортивних шкіл; комунальних установ та закладів, а також громадських організацій з реалізації молодіжної політики – інофрмує агенція «Новини Полтавщини» з посиланням на департамент освіти і науки.

Після завершення карантину у школах мають розробити графіки видачі свідоцтв випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти. А учням 1-8 та 10 класів, які планують не навчатись в іншому закладі, доречно надіслати копії відповідних документів електронною поштою чи іншим способом.А оригінали документів варто вручити школярам у вересні 2020-2021 навчального року.

Учні 4-х та 9-х класів не складають ДПА у формі ЗНО. Натомість, учні 11-х класів складають ДПА у формі ЗНО. Документи про здобуття повної середньої освіти учні отримують після проходження ДПА.

Керівники закладів загальної середньої освіти зобов’язують не проводити масові заходи – останні дзвоники та випускні вечори у 2019-2020 навчальному році.

На початку 2020-2021 навчального року в 2-11 класах варто організувати вхідне оцінювання учнів для діагностування рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік. А під час 2020-2021 навчального року передбачають суттєве збільшення навчального часу на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній рік.

У гуртожитках закладів професійної (професійно-технічної) освіти мають передбачити приміщення для ізоляції учнів з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Детальніше з планом виходу з карантину для освітніх закладів можна дізнатись за посиланням.

Полтавський науковий ліцей приймає заявки на вступ

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#освіта. педагоги #карантин
Оголошення
live comments feed...