• Головна
  • Як полтавка створює картини з глянцевих журналів
17:00, 9 травня 2020 р.
Надійне джерело

Як полтавка створює картини з глянцевих журналів

Як полтавка створює картини з глянцевих журналів

Полтавка Аліна Цебро працює ветеринаром, але має досить незвичне творче хобі – виготовляє картини-колажі з глянцевих журналів. Ми поспілкувалися з Аліною і в ексклюзивному інтерв’ю нашому виданню вона розповіла, як саме створює свої унікальні картини та як взагалі до неї прийшла така ідея.

Добрий день, розкажіть про себе.

Мене звати Аліна і я захоплююся різними видами творчості - від вишивки до створення предметів декору, у вільний від роботи час. Працюю ветеринарним лікарем. Мою роботу важко назвати творчою, адже ветеринари це не тільки ті люди, які лікують тварин. Наприклад, я слідкую за дотриманням ветеринарно-санітарних норм на підприємстві, де виробляються м’ясні напівфабрикати.

Чому ви вирішили займатися картинами з глянцевих журналів? Як виникла ідея та як довго вже виготовляєте колажі?

Усе життя мене приваблюють види творчості, коли із старих непотрібних речей створюєш щось нове. В дитинстві я любила шити м’які іграшки із старого одягу. Дивлячись на якусь непотрібну річ, я завжди задаю собі питання, чи можливо дати їй ще одне життя. Я малюю також олійними фарбами, аквареллю. Постійно доводиться купувати кольори, які швидко закінчуються. І одного разу, коли у мене було натхнення та ідея для картини, виявилося, що не має фарб. Йти в магазин не хотілося, і я використала в якості фарб сторінки косметичного каталогу. Результат цього експерименту приємно здивував. Ця техніка захопила мене своєю доступністю, адже на сторінках глянцевих каталогів і журналів є абсолютно всі потрібні кольори і відтінки.

Займаюся створенням картин із паперу вже 8 років.

Що найбільше подобається у такому незвичному хобі? Чи важко дається робота над картинами?

Найбільше подобається те, що ці „фарби” не залишають плям. А ще для мене це абсолютно медитативне і заспокійливе заняття, подібне до складання пазлу або розмальовки-антистрес. Думаю, цю техніку може освоїти будь-хто, адже це не важко. На своїй сторінці в Інстаграмі я іноді проводжу прямі ефіри, де показую, як створювати картини із шматочків глянцевого паперу.

Як відбувається процес? Чи довго працюєте над однією картиною?

Спочатку вирізаю „полотно” потрібного формату - для цього беру рекламні постери, афіші, і малюю на їх звороті. Наношу ескіз олівцем і далі заповнюю простір маленькими шматочками кольорового паперу із глянцевих журналів, нарізаний у формі мазків фарби. Для однієї картини достатньо кілька днів роботи. Наприклад, на копії картин Ван Гога у мене пішло в рази більше часу, бо хотілося досягти максимальної схожості з оригіналом.

Чи продаєте картини? Багато замовлень?

У мене є два магазини в інтернеті, де можна купити мої картини і предмети декору, але це переважно картини олійними фарбами і акрилом. Паперові картини я поки не продаю. Мені важко їх оцінити, важко з ними розлучатися. І до того ж, подобається показувати їх людям на виставках - це мені дає більше позитивних емоцій, ніж від продажу цих картин.

Чи влаштовуєте виставки? Де можна подивитися на картини?

Раз на рік влаштовую виставки в кав’ярні „Сто доріг”. В цьому році планую зробити виставку восени. Мені подобається можливість показати картини в затишному кафе, де можна, нікуди не поспішаючи, за чашечкою кави, довго вдивлятися в картини. Іноді в них можна прочитати зашифрований таємний зміст і зрозуміти, що щастя ховається в простих речах.

Раніше ми писали Як полтавка навчалася танцювати Pole Dance

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#картини #колажі #интерв'ю #журнали
Оголошення
live comments feed...