• Головна
  • Грузія з 15 червня відновлює внутрішній туризм, із 1 липня прийматиме закордонних гостей
17:00, 7 травня 2020 р.
Надійне джерело

Грузія з 15 червня відновлює внутрішній туризм, із 1 липня прийматиме закордонних гостей

Грузія з 15 червня відновлює внутрішній туризм, із 1 липня прийматиме закордонних гостей

Прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія заявив, що з 15 червня в країні відновиться надання місцевих туристичних послуг, а з 1 липня вона буде готова приймати туристів з-за кордону.

Про це Гахарія розповів у четвер, 7 травня, під час презентації антикризового плану з відновлення туризму в країні, повідомляє грузинський «Перший канал».

«Ми зробимо це (відновлення туризму — ред.) шляхом створення “коридорів безпеки” на сухопутному кордоні із сусідніми країнами, а також створюючи можливості для таких коридорів під кутом зору двосторонніх перемовин із країнами, які складають для нас туристичний інтерес. Ці перемовини вже почалися», — сказав прем'єр Грузії, не уточнивши, про які країни саме йдеться.

Нагадаємо, з 21 березня в Грузії ввели надзвичайний стан через епідемію коронавірусу SARS-CoV-2. Із 23 березня заборонили також пасажирські перевезення залізничними шляхами, а із 17 квітня — пересування на легкових авто.

Надзвичайний стан у Грузії передбачає заборону зібрань понад 10 осіб, обмеження щодо пересування країною та перетину її кордонів, використання владою країни у виключних випадках майна фізичних чи юридичних осіб, регулювання цін на окремі товари (приміром, медикаменти) тощо.

Попередньо надзвичайний стан діяв до 21 квітня, тоді його продовжили ще на місяць — до 22 травня.

Станом на 7 травня в Грузії виявлено 615 випадків інфікування SARS-CoV-2, зокрема 9 летальних, водночас 275 людей вилікувалися.

Де полтавці зможуть відпочивати цього літа?

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#пандемія #туризм #Грузія
Оголошення
live comments feed...