• Головна
  • Європа, Азія чи Україна - де полтавці відпочиватимуть цього літа?
14:30, 7 травня 2020 р.
Надійне джерело

Європа, Азія чи Україна - де полтавці відпочиватимуть цього літа?

Європа, Азія чи Україна - де полтавці відпочиватимуть цього літа?

Про перспективи туристичного сезону-2020 ми спілкуємося із засновницею агентства «TravelMama»Оленою Бондаренко. Вона одразу зауважує, що на варіанти відпочинку у цьому році вливатимуть чимало факторів, які не залежать від туроператорів: відкриття кордонів України та інших держав, відновлення авіаперельотів, нові вимоги до роботи готелів та баз відпочинку. Втім, керівник агентства зберігає оптимізм і запевняє, що без відпочинку полтавці не залишаться і цього року.

По-перше, є надія, що туристичний сезон відпочинку у інших країнах не зовсім втрачено. Наприклад, Чехія планує вже на початку червня відкритися для іноземних туристів. Так само – Грузія та Греція. Туреччина планує приймати туристів. Іспанія, напевно, буде закрита до 2021 року. А от Італію планують відкривати, але із обмеженнями. Втім, ми не знаємо, коли Україна відновить авіаперельоти. Чекаємо, що у липні вже можна буде летіти.

Поки що прогнозуємо значний зріст зацікавленості у внутрішньому туризмі. Тури до Карпат, на озеро Синевір, можна зробити цікавим навіть тур до Харкова, Харківської області.

Безумовно, цього року популярними будуть українські курортні міста на Чорному та Азовському морях. Інше питання – чи вистачить у них інфраструктури для туристів, які розраховують на високий рівень проживання та обслуговування. Варто врахувати, що тим самим готелям доведеться виконувати карантинні вимоги – дистанція, антисептики, заселення лише на 60 відсотків. Це, напевно, призведе до зростання вартості відпочинку навіть на внутрішніх курортах.

Можливо, знову повернеться мода на «зелений туризм». Будемо повертатися, так би мовити, до витоків. У таких умовах, гадаю, турагенціям потрібно об’єднувати зусилля, щоб забезпечити якісний відпочинок для людей. Тому що ми усі – в одному бізнесі, не конкуренти, а партнери. Одні можуть розробити цікавий тур, другі – забезпечити перевезення та розселення людей, треті - організувати екскурсії. Тільки так, разом, зможемо пережити і ці складні часи.

Раніше ми повідомляли, що кордони країн Європи можуть залишитися закритими до вересня.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#відпочинок #2020 #прогноз #турагенство #тури #оператори
Оголошення
live comments feed...