• Головна
  • Які ринки у Полтаві відкриють найближчим часом?
16:00, 4 травня 2020 р.
Надійне джерело

Які ринки у Полтаві відкриють найближчим часом?

Які ринки у Полтаві відкриють найближчим часом?

З першого травня в Україні почали відкривати продовольчі ринки. Зокрема, у Полтаві відкрився Центральний ринок, котрий у перший же день роботи отримав штраф за порушення вимог головного санітарного лікаря.Потім ці порушення були усунені, і ринок знову відкрили. Сьогодні це поки що єдиний ринок у Полтаві, який працює.

Однак, найближчими днями, якщо будуть виконані всі санітарні вимоги , почнуть працювати ще два полтавських ринки – на Алмазному та на Боженка.

Коментує керівник Держспоживслужби у Полтавській області Геннадій Пікуль:

« - Перед початком роботи ринків ми перевіряємо дотримання вимог головного санітарного лікаря. Нам на позаплановий захід написали прохання сьогодні ринок міста Миргород та два ринки Полтави – той, що у мікрорайоні «Алмазний» та на Боженка. Якщо вони виконають всі постанови, зможуть працювати . У Полтаві 1, 2, 3 травня працювали ринки у Лубнах , 1 го і 3 го числа працював Центральний ринок Полтави. У них виявили порушення, які вони усунули. Працював і ринок «Овочевий» на Новобазарній. Виявлені були порушення, питанням займається місцева влада і поліція» - каже Геннадій Пікуль.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#ринок #робота #торгівля

Коментарі

Оголошення
live comments feed...