• Головна
  • Сьогодні у Полтаві відбулась нарада з представниками адміністрацій ринків міста
17:30, 30 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Сьогодні у Полтаві відбулась нарада з представниками адміністрацій ринків міста

Сьогодні у Полтаві відбулась нарада з представниками адміністрацій ринків міста

Сьогодні, 30 квітня, на внутрішньому подвір’ї будівлі виконавчого комітету Полтавської міської ради, відбулася нарада заступника міського голови Тетяни Юрченко з представниками адміністрацій ринків міста. Присутні обговорили положення постанови Уряду щодо відновлення роботи агропродовольчих ринків та напрацювали механізм поетапного виходу з карантину.

Так, за словами Тетяни Юрченко, продовольчі ринки у місті запрацюють після того, як адміністрація ринку створить усі необхідні умови для роботи, які попередньо розроблені МОЗ та Мінекономіки та чітко прописані у постанові:

- Сьогодні ми домовилися з представниками адміністрацій ринків, що за вихідні вони оцінить ситуацію на місцях, проговорять зміни до постанови з підприємцями і вже з понеділка будуть подавати заявки на проведення інспекції та надання висновків про відповідність протиепідеміологічним вимогам.

Тетяна Юрченко наголосила на тому, що міська влада розуміє умови, в яких у цей складний час знаходяться підприємці:

- Люди залишилися без роботи, тож ми розуміємо важливість відновлення роботи міських ринків. Тому сьогодні ми повинні відпрацювати механізм досконало, щоб вони могли спокійно працювати. Тут є й питання до представників адміністрації ринків - чи зможуть вони дійти згоди і виконати усі вимоги. З понеділка заявки на перевірку можуть подавати представники усіх ринків. Далі Держпродспоживслужба має перевірити наявність реєстрації, відповідність норм прописаних у постанові. І далі дати нам відповідь чи готові ринки до роботи. Ми це питання винесемо на розгляд виконавчого комітету, де й приймемо рішення. У нас 25 ринків, якщо адміністрації дотримаються усіх вимог, то вони зможуть запрацювати уже найближчим часом, - наголосила Тетяна Юрченко.

З текстом постанови Уряду можна ознайомитися тут.

Також додаємо зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211:

1. Підпункт 8 пункту 2 доповнити абзацом такого змісту:

“агропродовольчих ринків, які є операторами ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (далі — агропродовольчі ринки), за умови дотримання протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України;”.

2. Доповнити постанову пунктами 21 і 22 такого змісту:

“21. Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів протягом дії карантину забезпечити:

проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням агропродовольчими ринками протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України;

присутність не менш як двох інспекторів на агропродовольчому ринку протягом усього часу його роботи та проведення ними позапланових перевірок, зазначених в абзаці другому цього пункту.

22. Головному державному санітарному лікарю України розробити та затвердити протиепідемічні вимоги до діяльності агропродовольчих ринків.”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міська рада #Полтава #ринки #нарада
Оголошення
live comments feed...