• Головна
  • Полтавські пенсіонери почали отримувати щомісячну компенсацію до пенсії
18:30, 8 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавські пенсіонери почали отримувати щомісячну компенсацію до пенсії

Полтавські пенсіонери почали отримувати щомісячну компенсацію до пенсії

Компенсаційну виплату до 500 гривень призначатимуть пенсіонерам, які досягли віку 80 років і старше, але при цьому розмір їх пенсії не перевищує 9205 гривень. Разом з тим після встановлення щомісячної виплати пенсія теж не повинна перевищувати 9205 гривень.

Крім того, окрему увагу приділили людям старше 80 років, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки та 20 років жінки. У таких громадян мінімальна пенсійна виплата не може бути меншою, ніж 2600 гривень.

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області провели відповідні перерахунки для 57,7 тисяч пенсіонерів, які досягли віку 80 років, виготовили виплатні відомості, які передали банкам та відділенням АТ “Укрпошта”.

Як виявилося, діапазон підвищення пенсій – досить широкий. Наприклад, мінімальний розмір компенсаційних виплат (до 50 грн) – у 13-ти осіб. Найбільша кількість людей даної категорії – 50656 – одержуватимуть від 450 грн до 500 грн. Таких, яким доплачуватимуть від 950 грн до 1000 грн на Полтавщині налічується 110 осіб, а понад тисячу гривень будуть одержувати 26 громадян поважного віку з великим страховим стажем. Іншим Пенсіонери старше 80-ти років отримають додаткові кошти у визначену їм дату виплати разом з пенсією за квітень. Пенсії надійдуть одержувачам на рахунки в уповноважених банках або будуть доставлені листоношами АТ “Укрпошта” додому.

На сьогодні, 8 квітня, Головне управління Пенсійного фонду області спрямувало до банківських установ і поштових відділень 433,7 млн грн, що становить майже 32% місячної потреби. Таким чином, відділення зв’язку забезпечені готівкою по 9 квітня включно, а банки фінансуються щодня.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Раніше ми писали 365 120 тисяч гривень матеріальної допомоги виділять полтавцям

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #пенсія #пенсіонери #компенсація
Оголошення
live comments feed...