• Головна
  • 365 120 тисяч гривень матеріальної допомоги виділять полтавцям
13:30, 8 квітня 2020 р.
Надійне джерело

365 120 тисяч гривень матеріальної допомоги виділять полтавцям

365 120 тисяч гривень матеріальної допомоги виділять полтавцям

Сьогодні, 8 квітня, у режимі відеоконференції відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради під головуванням секретаря міської ради Олександра Шамоти.

На порядку денному 12 важливих для життєдіяльності міста питань. Зокрема, члени виконкому ухвалили рішення щодо виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення міста Полтава «Турбота» на 2020 рік. Згідно з рішенням, кошти на загальну суму 365120,00 (триста шістдесят п’ять тисяч сто двадцять) гривень спрямують:

— для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями на загальну суму 321120,00 (триста двадцять одна тисяча сто двадцять) гривень відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям міста;

— для виплати одноразової матеріальної допомоги у розмірі 1000,00 (одна тисяча) гривень учаснику бойових дій, який брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, – мешканцю міста Полтава, за зверненням;

— у розмірі 3000,00 (три тисячі) гривень для виплати матеріальної допомоги родині на поховання учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ІІ категорії (за зверненням) – мешканці міста Полтава;

— у розмірі 40000,00 (сорок тисяч) гривень для виплати одноразової матеріальної допомоги родині на лікування дитини у розмірі 40000,00 (сорок тисяч) гривень.

Також, члени виконавчого комітету ухвалили зміни до рішення № 66 «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Полтаві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19», відповідно до якого на період карантину забороняється робота тимчасових споруд з реалізації фаст-фудів (страв швидкого приготування), продажу кавових та інших напоїв; приготування і продаж у торговельних закладах кавових та інших напоїв.

Окрім того, рішенням виконкому передбачено здійснити відпуск та передати безповоротно і безоплатно з міського матеріального резерву засоби захисту та обладнання для дезінфекції начальнику 1-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Полтавській області, а саме:

- рукавички – 500 пар;

- антисептик спиртовий — 10 флаконів по 1 літру;

- засіб хлоровмісний – 10 кг.

Серед іншого, ухвалили рішення про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді Товариством з обмеженою відповідальністю «Мостоконструкція», внаслідок порушення земельного законодавства за користування земельною ділянкою на вул. Ливарна, 7; затвердили детальний план території, обмеженої бульв. Боровиковського, пров. Колективним, вул. Станіславського та бульв. Щепотьєва; внесли зміни до плану роботи виконавчого комітету Полтавської міської ради на ІІ квартал 2020 року.

За матеріалами ПМР

Раніше ми писали На Полтавщині вже 17 випадків захворювання на коронавірус

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #кошти #виконком #ПМР
Останні новини
Оголошення
live comments feed...