• Головна
  • У Полтаві показали - як дезинфікують громадський транспорт міста (ФОТО)
11:06, 13 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві показали - як дезинфікують громадський транспорт міста (ФОТО)

У Полтаві показали - як дезинфікують громадський транспорт міста (ФОТО)

13-го березня на території «Полтаваелектроавтотрансу» журналістам демонструють обробку транспорту перед виїздом на маршрути. Перед початком демонстрації начальник комунального підприємства Євген Зайцев розповідає журналістам, що обробляють транспорт розчином препарату бланідас, яким забезпечені у достатній кількості. Крім цього, для підприємства закупили 700 спеціальних масок.

-Це на випадок, якщо виникне підозра щодо перебування у транспортному засобі зараженого. Тоді людині одягають цю маску, аби не допустити розповсюдження вірусу до госпіталізації хворого.

13-го березня підприємство відправляє на маршрути 47 тролейбусів та 15 автобусів. Всі проходять обробку.

- Після введення карантину ми проводимо санітарну обробку розчином бланідасу із розрахунку 150 мілілітрів на метр квадратний впродовж 30 хвилин. На кінцевих зупинках обробку проводять методом протирання поручнів та сидінь. Серед працівників «Полтаваелектроавтотрансу» паніки немає, відмов щодо виходу на роботу не було, - розповідає завідуюча оздоровчим пунктом підприємства Надія Шолда.

Далі журналісти спостерігають власне обробку. Спочатку чоловік із спеціальним оприскувачем повністю обробляє салон ізсередини розчином бланідасу. Після цього двоє жінок у захисних масках та рукавичках обмивають ручки та поручні звичайною водою.

-Ми розуміємо, що громадський транспорт є одним із найбільш небезпечних місць для можливої передачі вірусу. Тому обробку проводимо усьому транспорту – і комунальному, і приватному. Учора ми зустрічалися із приватними перевізниками, вони запевнили, що обробляють усі маршрутки. Наша диспетчерська служба вибірково перевіряє їх на кінцевих зупинках, - розповів заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Нагадаємо, учора в Україні підтвердили два нових випадки зараження коронавірусом.

#Полтава #транспорт #обробка #тролейбус #коронавірус #захист
Оголошення
live comments feed...