• Головна
  • Приїзд президента на Полтавщину, перший випадок коронавірусу в Україні та марш полтавських феміністок – головні події тижня
18:30, 9 березня 2020 р.
Надійне джерело

Приїзд президента на Полтавщину, перший випадок коронавірусу в Україні та марш полтавських феміністок – головні події тижня

Приїзд президента на Полтавщину, перший випадок коронавірусу в Україні та марш полтавських феміністок – головні події тижня

3 березняв Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус. Випадок зафіксували в чоловіка, який повернувся в Україну з Італії, з пересадкою у Румунії. Зараз чоловік і його дружина, з якою він подорожував, знаходяться в ізоляції. У дружини симптомів хвороби поки не виявлено.

5 березняна Полтавщині з робочим візитом прибув президент України Володимир Зеленський. Президент також відвідав Нові Санжари, разом з очільником Полтавщини Олег Синєгубов обговорив проблеми бізнесу з підприємцями. Також Зеленський дав доручення в цьому році повністю добудувати першу бетонну дорогу в Україні за часи незалежності.

Того ж дняу Полтаві пройшла координаційна зустріч щодо реалізації проєкту “Озеленення України”. На порядку денному – реалізація проєкту “Озеленення України” в рамках Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом», яка стартує 21 березня. У Міжнародний день лісів по всій Україні буде висаджено 5 мільйонів дерев. Мета акції - відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи. Полтава також долучається до акції. На зустрічі був офіційно підписаний меморандум про співпрацю.

6 березняУ Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) ім. М. Ярошенка за підтримки Полтавської міської ради, Депратаменту культури, молоді та спорту відкрилась виставка “Тривиміри”. Організатори заходу – художники та викладачі Арт центру “ZELO” Ярослав Терновський та Максим Юхно. Концепція виставки включає три виміри: філософсько-змістовний, творчо-пошуковий та естетичний. Всього на виставці представлено 196 творів від різних авторів із Полтави та області – 54 учасників заходів від Арт центру “ZELO”. Майже всі роботи створені у 2018-2020 році і переважна більшість картин експонуються вперше.

8-го березняу Полтаві провели кілька акцій та маршів за права жінок. О 10:30 навпроти Полтавської ОДА зібралися представники республіканського руху. У руках тримали плакати «Ні сексизму», «Республіка за емансипацію», «Женщина – не рабыня кухни». Пояснюють – вийшли на акцію, що привернути увагу полтавців до проблеми нерівності між статями. Об 11:00 у Корпусному саду зібралися учасниці маршу за лагідну фемінізацію. На акцію прийшли кілька десятків жінок різного віку, дехто із них – із дітьми. Із собою принесли плакати із різними гаслами: «Безпека – наша вимога», «Сім’ю руйнує насильство, а не фемінізм», «Б’є – значить сяде!», «Права людини не мають статі».

Раніше ми писали Загострення на фронті, протистояння у Нових Санжарах, прощання з загиблим бійцем - головні події тижня

#Полтава #події тижня
Оголошення
live comments feed...