• Головна
  • « У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані»
11:00, 5 березня 2020 р.
Надійне джерело

« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані»

« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані»

Як ми вже повідомляли, сьогодні завершується обсервація громадян, яких евакуювали з Китайського Уханю, де триває спалах коронавірусної інфекції. Два тижні тому подія спричинила справжній вибух. У Нових Санжарах почалися масові протести проти поселення людей до санаторію Нацгвардії, сталися численні сутички , у яких протестувальники та правоохоронці отримали травми, порушено кілька кримінальних справ.

« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані», фото-1

Втім, під час перебування у обсервації всі люди почувалися добре, у них кілька разів брали аналізи та проби на коронавірус. Небезпечна інфекція ні в кого з них не була виявлена. Тому сьогодні всі вирушають додому. Сьогодні ж у Нових Санжарах очікують на приїзд президента.

Прибули також родичі громадян, що знаходяться у обсервації.

« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані», фото-2

Серед них – жителька Кривого Рогу пані Світлана Захаренко. Вона приїхала забрати додому свою дочку Анастасію. Дівчина – учасниця танцювального колективу. Звісно, за подіями, котрі передували поселенню в санаторій Світлана спостерігала, і дуже хвилювалася:

« - Ми були шоковані тим, як наших людей прийняли у Нових Санжарах. Саме у автобус, де перебувала Анастасія, влучило каміння. А зараз вже щасливі, що вся ця ситуація завершується благополучно. Ми приїхали з квітами і гостинцями. Хочу також сказати – я думаю, що у Нових Санжарах є багато добрих людей» - сказала Світлана Захаренко.

Біля санаторію весь час працював намет " Червоного хреста".

« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані», фото-3

Голова Полтавської організації товариства Ірина Плюсніна розповідає: за два тижні обсервації дуже багато українців хотіли надати допомогу :

« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані», фото-4

" - Люди писали листи, надсилали подарунки, пропонували пожертви. ТОму, вважаю, українці все - таки можуть згуртуватися " - каже Ірина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус #евакуація #карантин
Оголошення
live comments feed...