![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:00, 5 березня 2020 р.
Надійне джерело
« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані»
![« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані» « У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як ми вже повідомляли, сьогодні завершується обсервація громадян, яких евакуювали з Китайського Уханю, де триває спалах коронавірусної інфекції. Два тижні тому подія спричинила справжній вибух. У Нових Санжарах почалися масові протести проти поселення людей до санаторію Нацгвардії, сталися численні сутички , у яких протестувальники та правоохоронці отримали травми, порушено кілька кримінальних справ.
![« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були ш..., фото-1 « У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані», фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Втім, під час перебування у обсервації всі люди почувалися добре, у них кілька разів брали аналізи та проби на коронавірус. Небезпечна інфекція ні в кого з них не була виявлена. Тому сьогодні всі вирушають додому. Сьогодні ж у Нових Санжарах очікують на приїзд президента.
Прибули також родичі громадян, що знаходяться у обсервації.
![« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були ш..., фото-2 « У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані», фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Серед них – жителька Кривого Рогу пані Світлана Захаренко. Вона приїхала забрати додому свою дочку Анастасію. Дівчина – учасниця танцювального колективу. Звісно, за подіями, котрі передували поселенню в санаторій Світлана спостерігала, і дуже хвилювалася:
« - Ми були шоковані тим, як наших людей прийняли у Нових Санжарах. Саме у автобус, де перебувала Анастасія, влучило каміння. А зараз вже щасливі, що вся ця ситуація завершується благополучно. Ми приїхали з квітами і гостинцями. Хочу також сказати – я думаю, що у Нових Санжарах є багато добрих людей» - сказала Світлана Захаренко.
Біля санаторію весь час працював намет " Червоного хреста".
![« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були ш..., фото-3 « У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані», фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Голова Полтавської організації товариства Ірина Плюсніна розповідає: за два тижні обсервації дуже багато українців хотіли надати допомогу :
![« У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були ш..., фото-4 « У автобус, де була моя донька, кидали каміння. Ми були шоковані», фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
" - Люди писали листи, надсилали подарунки, пропонували пожертви. ТОму, вважаю, українці все - таки можуть згуртуватися " - каже Ірина.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...