• Головна
  • «Автобуси з коронавірусом не пропустимо»: у Нових Санжарах ситуація загострюється. Прибув міністр МВС Арсен Аваков (ФОТО ВІДЕО)
14:00, 20 лютого 2020 р.
Надійне джерело

«Автобуси з коронавірусом не пропустимо»: у Нових Санжарах ситуація загострюється. Прибув міністр МВС Арсен Аваков (ФОТО ВІДЕО)

«Автобуси з коронавірусом не пропустимо»: у Нових Санжарах ситуація загострюється. Прибув міністр МВС  Арсен Аваков (ФОТО ВІДЕО)

Китайський коронавірус налякав жителів багатьох регіонів України, в яких могли розмістити евакуйованих із Уханю українців та іноземців. Так, напередоні пікети та протести тривали у Львівській та Тернопільській областях, а від учора – у Нових Санжарах на Полтавщині. Акція протесту у селищі почалася ще вчора увечері. Сьогодні обурені люди продовжили її – заблокували в’їзд у селище, почалися сутички з силовиками, яких прибуло до Нових Санжар досить велика кількість.

Тільки що стало відомо, що до Нових Санжар прибув міністр МВС Арсен Аваков.

В соцмережах повідомляють - до місця протестів вже привезли польову кухню, очевидно, плануючи довго тримати облогу. Люди налаштовані рішуче " Не пустимо у Санжари автобуси з короновірусом" 

Відео користувача фесйбук Олега Решетила 

Тим часом міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька заявила, що пасажирів і екіпаж літака, який прибув із Китаю, готують до відправлення в місце обсервації.

Аеропорт Харкова та Нові Санжари розділяють 184 км і близько 2,5 годин часу в дорозі. Тим часом на основних автомагістралях Харківщини і Полтавщини утворилися масштабні затори через блокування доріг.

« - У людей паніка, вони одне одного накручують а плачуть, ширяться чутки і фейки. Президент написав, що санаторій ізольовано, але це не правда, бо він межує з житловими будинками. І це хоч якась офіційна інформація, яку люди змогли отримати через 14 годин після того, як інформація про обсервацію в Санжарах» - пише журналістка Ірина Земляна.

Прибуття евакуйованих до Нових Санжар відбудеться, орієнтовно, о 15 годині.

Також відомо, що на завтра голова Полтавської ОДА скликає позачергову сесію за участю представників МОЗ. Олександр Біленький пише:

« - Хочу зазначити - місцеву владу особливо ніхто не повідомляв про таке рішення. Навіть Директора департаменту охорони здоров‘я. Тому, не приписуйте нам дій та вчинків, які викликають загальний резонанс. Для відповіді на всі запитання завтра оголошую позачергову сесію, куди запрошуємо керівництво МОЗу».

#коронавірус #Нові Санжари #евакуція
Оголошення
live comments feed...