• Головна
  • У Полтаві не обмежать громадські заходи у зв’язку з першим випадком коронавірусу в Україні
17:00, 4 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві не обмежать громадські заходи у зв’язку з першим випадком коронавірусу в Україні

У Полтаві не обмежать громадські заходи у зв’язку з першим випадком коронавірусу в Україні

Сьогодні у Полтавській міській раді відбулось засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головою комісії виступав Олександр Шамота.

На порядку денному одне питання – затвердження плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV (Covid-19) на територію м. Полтави у 2020 році.

Була висунута пропозиція доповнити 15 пункт плану про забезпечення термінового інформування Державної установи “Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України” та Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку щодо виявлення осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV і визначити конкретний проміжок часу – протягом 4 годин. Пропозицію було прийнято.

Директор Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку - Вікторія Лоза зазначила, що вже організована телефонна “гаряча лінія” для координації громадян, що прибули із-за кордону, з сімейними лікарями для консультацій і подальшого нагляду, в громадському транспорті.

- Разом з епідеміологами ми вважаємо, що не має сенсу обмежувати громадські заходи в місті, поки ще не сталося жодного випадку захворювання, - каже Вікторія Лоза. - Але обмежимо заходи, де є велика кількість дітей.

План було затверджено.

Раніше ми писали Віктор Лисак: Головна протидія коронавірусу – відсутність паніки

#Полтава #комісія #коронавірус #заходи
Оголошення
live comments feed...