• Головна
  • Відтепер для поїздки до Росії українцям потрібен закордонний паспорт
14:30, 2 березня 2020 р.
Надійне джерело

Відтепер для поїздки до Росії українцям потрібен закордонний паспорт

Відтепер для поїздки до Росії українцям потрібен закордонний паспорт

З 1 березня 2020 року українці не зможуть перетинати державний кордон з України в Російську Федерацію на підставі паспорта громадянина України (так званого внутрішнього паспорта) або свідоцтва про народження.Про це йдеться на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Відповідні зміни передбачені урядовою постановою від 18 грудня 2019 року № 1056. Громадяни України, які раніше вибули за кордон по внутрішньому паспорту чи свідоцтву про народження (для дітей до 16 років) зможуть повернутися в Україну за цими документами.

« - Такі нововведення позитивно вплинуть на якість та швидкість прикордонного контролю. Вони дадуть змогу запобігти використанню підробок внутрішніх паспортів та свідоцтв про народження з огляду на низький ступінь захисту цих документів. Зменшиться ймовірність незаконних вивезень неповнолітніх українців за кордон, адже відсутність фото на свідоцтвах про народження не дає можливість встановити приналежність документа конкретній дитині. Під час оформлення особи з внутрішнім паспортом інспектор-прикордонник витрачає значно більше часу, щоб внести у базу даних інформацію про особу (прізвище, ім’я, стать, дата народження, громадянство) та документ (номер, серія, тип). Під час оформлення особи із закордонним паспортом вся ця інформація автоматично зчитується рідерами з машинозчитувальної зони», - йдеться у повідомленні прикордонників.

Громадянам України, які після 1 березня планують перетинати українсько-російський кордон, Державна прикордонна служба рекомендує завчасно подбати про підготовку документів, щоб не мати зайвих клопотів під час прикордонного контролю.

Раніше ми писали Матрос "Черкас" у Полтаві: "Ми більше вірили у приліт марсіан, ніж у напад Росії" (ВІДЕО)

#закордонний паспорт #перетин кордону #Росія #поїздка
Оголошення
live comments feed...