• Головна
  • Матрос "Черкас" у Полтаві: "Ми більше вірили у приліт марсіан, ніж у напад Росії" (ВІДЕО)
15:40, 27 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Матрос "Черкас" у Полтаві: "Ми більше вірили у приліт марсіан, ніж у напад Росії" (ВІДЕО)

Матрос "Черкас" у Полтаві: "Ми більше вірили у приліт марсіан, ніж у напад Росії" (ВІДЕО)

26-го лютого у полтавському кінотеатрі WizoriaКолос проводять допремєрний показ української стрічки «Черкаси».

Фільм розповідає про останній український корабель у Криму. На перегляд збирається практично повна зала глядачів та журналістів. Перед початком учасникам перегляду розповідають, що Полтава стає шостим містом, у якому демонструють «Черкаси».

Глядачі переглядають фільм у цілковитій тиші. Лише іноді зала вибухає оплесками у найбільш кульмінаційні моменти стрічки. А після завершення показу всі у залі встають та довго аплодують.

Після перегляду із глядачами спілкуються режисер стрічки Тимур Ященко, актори фільму – та два матроси «Черкас» Антон Толмачов та Михайло Воскобойник.

Глядачі задають авторам та героям стрічки запитання.

Зокрема цікавляться у матросів тим, що відчували тоді, у 2014-му під час реальних сутичок із росіянами. Михайло Воскобойник пригадує події шестирічної давності.

- Тоді було відчуття непорозуміння. Ніхто нічого не розумів, чи це насправді відбувається. Ми тоді могли б скоріше повірити, що марсіани прилетять, ніж у те, що на нас нападе «братська» Росія.

Також матрос розповідає про спонтанні наміри щодо захоплення російського буксиру.

Наостанок глядачі прохають авторів фільму продовжувати робити українське кіно. А ті, в свою чергу, радять запрошувати друзів у кінотеатри. Запрошуємо і ми вас. "Черкаси" із 27-го лютого можна побачити у кінотеатрах Полтави. Підтримуйте своїх та дивіться українське! 

Нагадаємо, раніше у Полтаві пройшов фестиваль документального кіно.

#Полтава #фільм #прем'єра #Черкаси #Росія #напад
Оголошення
live comments feed...