• Головна
  • Полтавським студентам, спортсменам і науковцям підвищать розмір стипендій
11:30, 2 березня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавським студентам, спортсменам і науковцям підвищать розмір стипендій

Полтавським студентам, спортсменам і науковцям підвищать розмір стипендій

Іменні муніципальні стипендії у 2020 отримають 25 студентів, 10 молодих вчених та 25 спортсменів. Відповідне рішення прийняли на сесії міської ради 28 лютого. Про це повідомляє секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота на своїй сторінці у Фейсбук.

Щомісячна виплата для студентів до підвищення складала 1 тис. грн., відтепер вони отримуватимуть 1,5 тис грн/міс. Призначається іменна стипендія студентам, які відзначилися досягненнями у навчанні, приймали активну участь в студентському житті, волонтерській діяльності тощо.

Молоді вчені у 2020 отримуватимуть по 2 тис. грн. щомісяця (раніше отримували 1,5 тис. грн./міс.). Стипендії призначаються вченим віком до 35 років (включно), які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки й вже досягли визнаних результатів, примножують здобутки територіальної громади завдяки академічній активності.

Щомісячна стипендія для спортсменів збільшена відповідно до нового положення. Раніше всі отримували по 1 тис. грн./міс. Тепер же видатки будуть адресно підвищено в залежності від віку та звань. Мінімальна стипендія складатиме – 2 тис. грн./міс., максимальна – 4,7 тис. грн./міс.

Раніше ми писали Шамота: Видатні полтавці - спортсмени, студенти та молоді вчені цьогоріч отримуватимуть «підвищені» стипендії

#Полтава #Шамота #стипендії #студенти #спортсмени #науковці
Оголошення
live comments feed...