• Головна
  • Шамота: Видатні полтавці - спортсмени, студенти та молоді вчені цьогоріч отримуватимуть «підвищені» стипендії
Партнерський матеріал
14:00, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Шамота: Видатні полтавці - спортсмени, студенти та молоді вчені цьогоріч отримуватимуть «підвищені» стипендії

Партнерський матеріал
Шамота: Видатні полтавці - спортсмени, студенти та молоді вчені цьогоріч отримуватимуть «підвищені» стипендії

Міськрада зміцнює підтримку полтавців, які відзначилися досягненнями у навчанні, спорті та науковій діяльності. Загальні видатки на муніципальні стипендії у 2020 збільшили вдвічі до 1,6 млн грн. Підтримка від міста для видатних студентів та молодих вчених підвищиться на 6 тис грн/на рік і складе для студентів – 18 тис грн/ на рік, та вчених – 24 тис грн/ на рік. Для спортсменів збільшення стипендій буде адресним – в залежності від віку та звань.

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота сказав: «Ми системно підтримуємо активних, небайдужих, перспективних полтавців. Особлива увага тим, хто своїми досягненнями, відкриттями, рекордами прославляє наше рідне місто. Тому я вийшов з ініціативою, і дуже вдячний, що депутати її підтримали, підвищити муніципальні стипендії видатним спортсменам, студентам та молодим вченим. Ми робимо все, щоб молодь відчувала нашу підтримку. Зацікавлені, щоб вони розвивалися, самовдосконалювалися. Ми відкриті для їхніх ініціатив та інноваційних підходів для розвитку Полтави».

Зазначимо, муніципальні стипендій у 2020 отримають 25 студентів, 10 вчених та 25 спортсменів.

Щомісячна виплата для студентів до підвищення складала 1 тис грн, відтепер вони отримуватимуть 1,5 тис грн/міс. Призначається іменна стипендія студентам, які відзначилися досягненнями у навчанні, приймали активну участь в студентському житті, волонтерській діяльності тощо.

Молоді вчені у 2020 отримуватимуть 2 тис грн щомісяця (раніше отримували 1,5 тис грн/міс). Стипендії призначаються вченим віком до 35 років (включно), які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки й вже досягли визнаних результатів, примножують здобутки територіальної громади завдяки академічній активності.

Щомісячна стипендія для спортсменів збільшена відповідно до нового положення. Раніше всі отримували по 1 тис грн/ міс. Тепер видатки будуть адресно підвищено в залежності від віку, звань. Мінімальна стипендія складатиме – 2 тис грн/міс, максимальна – 4,7 тис грн/міс.

#Шамота #Полтава #стипендії
Оголошення
live comments feed...