• Головна
  • Полтавців запрошують долучитися до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом», яка стартує у березні
13:00, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Полтавців запрошують долучитися до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом», яка стартує у березні

Полтавців запрошують долучитися до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом», яка стартує у березні

Міністерство енергетики та захисту довкілля спільно з Державним агентством лісових ресурсів започатковують нову Всеукраїнську акцію «Відновлюємо ліси разом». Про це йдеться на офіційному сайті Полтавської ОДА.

У межах акції відбудуться два заходи:

1. 21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.

2. Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у межах акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Кожен охочий зможе безпосередньо в лісі, прослухавши короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Запрошуємо громадян України, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучатися до акції «Відновлюємо ліси разом».

Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

Мета акції - відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Міністерство енергетики та захисту довкілля України

Раніше ми писали Полтавщина приєднається до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця»

#акція #ліси #довкілля
Оголошення
live comments feed...