• Головна
  • Полтавщина приєднається до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця»
14:00, 26 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Полтавщина приєднається до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця»

Полтавщина приєднається до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця»

У всіх регіонах України у період із 1 квітня по 3 травня 2020 року відбудеться XV Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи». Про це йдеться на офіційному сайті Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Головна мета акції – збір коштів на придбання кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень області. Акція відбуватиметься п’ятнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки.

За чотирнадцять років діяльності Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 41 193 282,65 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтери зібрали 5 494 449,24 грн, завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування серця.

Торік Полтавщина зібрала у період проведення чотирнадцятої акції 320 919,79 гри. На зібрані в області кошти було придбано та передано в обласну дитячу лікарню монітор артеріального тиску та електрокардіосигналів добовий, вартість якого – 98 800 грн, та дефібрилятор-монітор вартістю 223 830 грн. Завдяки такому обладнанню дітей лікуватимуть якісніше.

Раніше ми писали Шамота: Ми долучимось до озеленення країни. Наша мета – найзеленіше місто

#Полтавщина #акція #«Серце до серця»
Оголошення
live comments feed...