• Головна
  • Полтавській міській організації ветеранів призупинять фінансування
17:00, 27 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Полтавській міській організації ветеранів призупинять фінансування

Полтавській міській організації ветеранів призупинять фінансування

Сьогодні, 27-го лютого, під головуванням депутата міської ради Анатолія Клименка, відбулося засідання постійної комісії з питань засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

На засідання були запрошені міські організації ветеранів – голова ГО Подільскої районної ветеранської організації Людмила Стадник, голова Ради Полтавської міської організації ветеранів – Євген Регент та перший заступник Ради Полтавської міської організації ветеранів – Володимир Банніков.

На порядку денному розглядали питання про лист від Подільської районної ветеранської організації щодо використання не у повному обсязі виділених з міського бюджету коштів.

“- Учора мені погрожували по телефону, - каже Людмила Стадник. – Мені набридла брехня Регента та Баннікова. Кажуть, що я шахрайка, але я не взяла ні копійки.Завжди поздоровляємо ювілярів. Я тут працюю вже 20 років. Але я не подобаюся їм, бо я жінка. Та мене обрав народ.”

“- Клименко не має права проводити цю комісію, - каже Євген Регент. – Це завдяки йому усе неспокійно у Подільській ветеранській організації. Мабуть, це він сам і написав листа, щоб заробити дивіденди і голосували за його партію.”

Анатолій Клименко говорить:

“- Громада виділяє кошти на програму, а ви “присосались” до громадських коштів і якби ви були нормальна громадська організація, то такого б не сталося. У мене є пропозиція по питанню вашої організації – вийти з клопотанням до депутатів про припинення фінансування Полтавської міської організації ветеранів та звернутися з відповідною заявою до полтавців з поясненням, а також створити депутатську комісію. На депутатській комісії ми і розберемося куди йдуть гроші громади. Якщо ці гроші йдуть на зарплату таких скандалістів, то це дуже сумно. Краще ці гроші забрати та віддати на дитяче лікування від раку.

За пропозицію Анатолія Клименка депутати проголосували одноголосно.

Раніше ми писали У Полтавській міській раді відбулося засідання постійної комісії

#Полтава #міська рада #ветерани #фінансування
Оголошення
live comments feed...