• Головна
  • У Полтавській міській раді відбулося засідання постійної комісії
17:46, 25 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Полтавській міській раді відбулося засідання постійної комісії

У Полтавській міській раді відбулося засідання постійної комісії

Сьогодні у Полтавській міській раді відбулось засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму.

Головою комісії виступав Дмитро Сенчакович.

На порядку денному обговорювалися два блоки питань:

- про попередній розгляд проєктів рішень тридцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання;

- про розгляд поточних та планових питань постійної комісії.

Першим з доповіддю виступив член постійної комісії Олег Бєлоножко з приводу продажу “Мінрегіонбудом” приміщення “Міськбудпроєкту”. Олег Бєлоножко наголосив, що там зберігаються унікальні архіви і будівля повинна належати комунальній власності міста.

- Це дуже вигідно, - каже Олег Бєлоножко. - По-перше, так ми збережемо робочі місця і фахівців. У мене є звернення трудового колективу, яке прохає боротися за приміщення. По-друге, проєкти, які ми замовляємо у комерційних організаціях, можна було б замовити у нашій власній комунальній установі. Будівля також має гарне розташування і ми можемо здавати в оренду приміщення, поповнюючи наш бюджет.

Також Олег Бєлоножко зазначив, що існує проблема з розміщенням реєстраційної служби, де є величезний архів. Служба розташована у незручному для полтавців місці і була висунута пропозиція її перенести.

Сім членів комісії проголосували за пропозицію.

Далі з доповіддю виступив начальник управління з питань містобудування та архітектури Микола Шевельов. До розгляду був запропонований проєкт сесії полтавської міської ради про розроблення детальних планів територій, обмеженою вулицями м-на Половки, та зобов’язання замовника – “Управління капітального будівництва” провести обговорення з урахуванням громадських інтересів та затвердження детального плану територій окремим рішенням виконавчого комітету з урахуванням результатів обговорення.

Голова комісії Дмитро Сенчакович та більшість підтримали цю пропозицію.

Раніше ми писали У полтавській міській раді провели нараду з питань сезонних літніх майданчиків

#Полтава #міська рада #засідання #комісія #будівництво
Оголошення
live comments feed...