• Головна
  • Шамота: Ми долучимось до озеленення країни. Наша мета – найзеленіше місто
18:30, 21 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Шамота: Ми долучимось до озеленення країни. Наша мета – найзеленіше місто

Шамота: Ми долучимось до озеленення країни. Наша мета – найзеленіше місто

Зазначимо, що в рамках акції Україні планується посадити мільйон дерев. Секретар міськради Олександр Шамота на офіційній сторінці у Facebookнаписав: «Мільйон дерев за добу - амбітна, але цілком реальна мета. І, я сподіваюся, що ми і тут, як уже й звикли, також будемо лідерами».

Полтава – одне з найзеленіших міст країни, може похвалитися більшою кількістю парків і скверів, аніж багато інших українських міст.

За офіційними даними у 2009 році на одного мешканця Полтави припадало понад 100 квадратних метрів зелених насаджень. Територія 12 парків, 18 скверів і 7 бульварів міста дорівнює площі майже у 250 гектарів.

Секретар полтавської міськради Олександр Шамота зазначив: «Враховуючи наш курс на збереження екології, ми не можемо оминути увагою таку ініціативу. Полтава чудове місто для рекреації, відпочинку душею та тілом. Тож маємо розвивати свої природні переваги. І можливо любителі ретриту з часом їхатимуть не в Гімалаї та Шрі-Ланку, а в Полтаву та околиці? )))

Долучайтесь до івенту. Разом зробимо наше місто ще привабливішим і екологічнішим».

Відзначимо, що у Полтаві збільшують обсяги робіт з озеленення міста. Так у 2019-му висадили втричі більше дерев та кущів – 313,ніж у 2018 році (79 дерев).

#Полтава #озеленення #місто #акція #Шамота
Оголошення
live comments feed...