• Головна
  • У полтавській міській раді провели нараду з питань сезонних літніх майданчиків
13:00, 21 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У полтавській міській раді провели нараду з питань сезонних літніх майданчиків

У полтавській міській раді провели нараду з питань сезонних літніх майданчиків

Сьогодні у Полтавській міській раді пройшла нарада щодо розміщення та оздоблення сезонних літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства на 2020 рік.

Голова комісії - заступник міського голови з економічних питань Тетяна Юрченко. Заступник голови комісії - депутат міської ради, член постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, підприємницької діяльності, міста, інвестицій, і туризму - Вадим Ямщиков.

Згідно прийнятим нормам, відкриті літні майданчики заборонено встановлювати:

- у вхідних (в’їзних) брамах будинку, перешкоджаючи вільному проїзду автотранспорту спеціальних служб;

- на пішохідних доріжках, тротуарах та алеях, шириною менше, ніж 2,5 м (крім майданчиків, розташованих в межах пішохідної зони);

- на зелених насадженнях та газонах;

- у внутрішніх дворах будинків без згоди всіх власників житлових та нежитлових приміщень будинку;

- на території, де існує загроза безпеці людей (біля об’єктів будівництва, споруд з аварійним станом фасаду).

Якщо літні майданчики розміщуються за межами внутрішніх приміщень, які належать закладу, то спочатку їх розташування повинно бути обов’язково узгоджене з власником приміщення.

При встановленні літніх майданчиків заборонено використовувати поліетиленову плівку, осбестоцементні плити, металеві профільні листи, суцільні сталеві та сайдинг-панелі, дверний блок, металочерепицю, рубероїд, віконний блок та одинарне скло. Після облаштування майданчика ширина проходу повинна бути не менше 2 м, щоб забезпечувати вільний рух пішоходів.

В оздобленні літніх майданчиків слід використовувати дерев’яні, металеві та скляні огорожі, найбільш же рекомендовані – вазони з озелененням. Також за словами Тетяни Юрченко, не потрібно використовувати пластикові меблі і віддати перевагу дерев’яним, скляним або металевим.

Щодо типів накриття, то оптимальними є парасолі та маркізи. Тетяна Юрченко також наголосила, що парасолі повинні бути однакового кольору – коричневого або бежевого, аби забезпечити гарний вигляд місту. Це викликало дискусію у присутніх підприємців, які не бажали бути однаковими.

Раніше ми писали У полтавській міській раді провели комісію з питань евакуації

#Полтава #нарада #міська рада #літні майданчики #оздоблення #розташування
Оголошення
live comments feed...