• Головна
  • Полтава провела у останню путь загиблого воїна Максима Хітайлова
08:00, 22 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Полтава провела у останню путь загиблого воїна Максима Хітайлова

Полтава провела у останню путь загиблого воїна Максима Хітайлова

Вчора увечері Полтава попрощалась із загиблим солдатом, випускником МХПК НУ імені Юрія Кондратюка і студентом третього курсу Навчально наукового інституту архітектури і будівництва Максимом Хітайловим.

Сотні полтавців прийшли віддати останню шану солдатові на площу біля ОДА.

Серед них - викладачі Максима і студенти.

Куратор групи 301 БТп, у якій навчався Максим, к.т.н., доцент Людмила Бондар каже: "Сумлінний студент, світла людина, сильний духом хлопчина, який загинув, захищаючи нас з вами. Ми будемо пам'ятати все, що він для нас зробив"

Однокурсник Антон Безлюдько пригадав: "Ми навчались разом ще в коледжі у Миргороді. У гуртожитку жили поруч – кімната навпроти. Разом їли, готували їжу, гуляли. Запам'ятався спокійним, веселим, ми дружили. Дуже хороша людина"

Директор Миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В.Гоголя Національного університету імені Юрія Кондратюка Олександр Дубина: "Максим випускник нашого коледжу 2017 року за спеціальністю «Виготовлення тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів». Провчився 3,5 роки. Цього ж року вступив до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Навчався на «добре» та «відмінно». Захоплювався науково-дослідною роботою, музикою, художньою літературою, спортом. Гарний молодий чоловік. У викладачів тільки найкращі спогади. Усі приголомшені. Це перший випускник, якого ми втратили на цій війні"

Після церемонії прощання труну з тілом Максима доставили на його малу батьківщину – село Вирішальне Лохвицького району.

В публікації використані фото з офіційної сторінки Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

#воїн #війна #поховання
Оголошення
live comments feed...