• Головна
  • У полтавській міській раді провели комісію з питань евакуації
17:25, 1 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У полтавській міській раді провели комісію з питань евакуації

У полтавській міській раді провели комісію з питань евакуації

Вчора у Полтавській міській раді під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяни Юрченко відбулося засідання міської комісії з питань евакуації.

Окрім членів комісії, на засіданні були присутні представники управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської міської ради, представники Державної служби надзвичайних ситуацій, представники районних у м. Полтава рад.

Як повідомив начальник управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Володимир Леонов, на адресу виконавчого комітету Полтавської міської ради надійшов лист від управління цивільного захисту ОДА щодо визначення зони можливого ураження у випадку загрози або виникнення надзвичайної ситуації терористичного спрямування на території військових частин у місті Полтаві.

У ході вивчення цього питання, було виявлено, що у разі виникнення надзвичайної ситуації у військовій частині А-3384 (саме там знаходиться значна кількість боєприпасів), зона ураження охоплює територію у радіусі 5 км.

Військовослужбовці ж певні: необхідно перенести боєприпаси у небезпечне місце, проте для здійснення цієї операції необхідні кошти. За їхніми підрахунками, потрібно понад 2 млн грн.

— У разі виникнення надзвичайної ситуації, відповідно до розрахунків ураження згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 368 «Про порядок кваліфікації надзвичайних ситуацій», така ситуація підпадає під регіональний рівень, тобто обласний. Адже зона ураження охоплює 3 райони у Полтаві: повністю Київський район, частково Шевченківський та Подільський райони, а також ряд населених пунктів Полтавського району, — підкреслив Володимир Леонов.

Після розгляду усіх наданих пропозицій щодо вирішення даного, вкрай важливого, питання щодо недопущення виникнення надзвичайної ситуації у ВЧ-3384 та збереження життєдіяльності великої кількості людей, заступник міського голови Тетяна Юрченко дала доручення головам районних у м. Полтаві рад визначити кількість населення, яка підпадає під зону ураження, кількість місць з масовим перебуванням людей, кількість закладів освіти, лікувальних закладів та закладів соціального забезпечення. Окрім цього, визначити площу території району й порядок оповіщення населення.

— Мешканці Полтави повинні відчувати себе в безпеці. Щоб унеможливити виникнення надзвичайної ситуації на території нашого міста, нам потрібні від ВЧ-3384 офіційні розрахунки радіусу зони ураження, а також максимальні розрахунки боєприпасів, — підсумувала Тетяна Юрченко.

Окрім цього, заступник міського голови дала доручення управлінню з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської міської ради підготувати листи до Ради національної безпеки і оборони України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо перенесення складу, де знаходяться боєприпаси.

За матеріалами прес - служби полтавської міської ради

Раніше ми писали:На Полтавщині поліцейські вилучили зброю та вибухівку

#влада #засідання #рішення
Оголошення
live comments feed...