• Головна
  • Паніка у Нових Санжарах: на трасі Полтава – Кременчук силовики і бронетехніка (ВІДЕО)
10:00, 20 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Паніка у Нових Санжарах: на трасі Полтава – Кременчук силовики і бронетехніка (ВІДЕО)

Паніка у Нових Санжарах: на трасі Полтава – Кременчук силовики і бронетехніка (ВІДЕО)

Як ми вже повідомляли, вчора увечері поруч з Медичним центром Національної гвардії України “Нові Санжари” зібралися місцеві жителі. Причина пікету – розповсюдження інформації щодо прибуття у санаторій українців, яких через епідемію коронавірусу евакуювали з Уханю . Інформація спричинила справжній вибух. Місцеві запевняють -медичний центр не має відповідного обладнання , у разі виникнення хвороби, це стане справжньою катастрофою.

Сьогодні протестувальники збираються йти до керівництва селища

Тим часом, соцмережами шириться відео, на якому зафіксовано велику кількість поліції, нацгвардійців та бронетехніку на трасі Кременчук-Полтава біля Нових Санжар. Є перші повідомлення про сутички між місцевимижителямита силовиками.

Саме у ці хвилини ТСН у прямому ефірі транслює прибуття літака з Китаю в Київ

За повідомленнями МВС, літак приземлився на дозаправку, далі він вирушить на Харків.

Також на сайті пишуть: 

Спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції їх буде доправлено на територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавської області.

Протягом 14 днів там вони перебуватимуть в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю та безпеки. Всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог Закону та рішення урядового штабу.

МВС України констатує, що загрози здоров’ю громадян відсутні, спільно з МОЗ проводяться активні профілактичні заходи.

Закликаємо громадян України не піддаватися на провокації, не порушувати Закон, дотримуватися публічного порядку і безпеки, не скоювати протиправних дій та з розумінням поставитися до необхідності вжиття таких тимчасових обмежувальних заходів щодо наших громадян та іноземців, які потребують допомоги держави Україна у складній ситуації.

#коронавірус #евакуація #Нові Санжари
Оголошення
live comments feed...