• Головна
  • Цього дня народилася 122-річна супердовгожителька
08:30, 21 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Цього дня народилася 122-річна супердовгожителька

Цього дня народилася 122-річна супердовгожителька

21-го лютого 1875 року у французькому Буш-дю-Рон народилася Жанна Луїза Кальман – супердовгожителька із найдовшою документально підтвердженою тривалістю життя. Жінка прожила 122 роки та 164 дні і померла 4 серпня 1997-го року.

Спосіб її життя, генетика та інші характеристики Жанни Луїзи Кальман стали предметами досліджень численних фахівців. Вік Кальман офіційно підтверджують 23 різних документи, у яких зазначені її дата народження, хрещення, заміжжя та смерті.

Також існують припущення про існування людей, які прожили більше Кальман. Серед них – напівлегендарні історії китайця Лі Цін’юня, який нібито прожив 256 років та азербайджанця Ширалі Муслімова, який начебто дожив до 168 років. Проте їх вік не підтверджують жодні документи.

Свято цього дня

Також 21-го лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Його запровадили 2000-го року на підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності. Із 6000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення. Тому ЮНЕСКО прагне підтримати мову як ознаку культурної приналежності особи.

Раніше ми розповідали вам про полтавку, яка відзначила сторічний ювілей.

#Довгожителька #століття #тривалість життя #Франція #рекорд
Оголошення
live comments feed...