• Головна
  • Полтавка Ангеліна Горбач відзначила сторічний ювілей
11:30, 23 липня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавка Ангеліна Горбач відзначила сторічний ювілей

Полтавка Ангеліна Горбач відзначила сторічний ювілей

20 липня свій сторічний ювілей відзначила полтавка Ангеліна Афанасіївна Горбач. Народилася пані Ангеліна 20 липня 1919 року в с. Грузинівка Дніпропетровської області в багатодітній сім’ї робітників. Після школи навчалася в Криворізькій фельдшерсько-акушерській школі, що її закінчила з відзнакою в 1938 році. Після цього працювала у фельдшерському пункті в с. Весела Балка Миколаївської області до 1946 року. Потім переїхала спочатку в Кривий Ріг, де працювала помічником міського епідеміолога, згодом - 1956 році - в м. Балтійськ Калінінградської області за місцем служби чоловіка Горбача Григорія Федоровича, підполковника штабу Військово-морських сил Балтійського флоту. Була фельдшером швидкої допомоги.

У 1960 році чоловік пані Ангеліни звільнився в запас і сім’я переїхала в Полтаву. У родині Горбачів виросли двоє синів і дочка. У Полтаві Ангеліна Афанасіївна працювала фельдшером швидкої допомоги на заводі ГРЛ, завідуючою здравпунктом заводу ЗБВ-6, а в 1972 році була запрошена в 1 міську клінічну лікарню на посаду головної медсестри, пропрацювавши на цій посаді 20 років.

На пенсію вийшла в 1992 році. Про своє життя розповідає: сумувати не доводилося ніколи:

– Будучи на пенсії я вивчила східну медицину СУ-ДЖОК і зараз надаю медичну допомогу всім, кому вона необхідна. Крім медицини, я люблю в’язати теплі шалі для дітей, онуків, правнуків і добрих людей. Також подобається вишивати хрестиком.

Ювілярка зазначила: любить людей, любить їм допомагати і це,  мабуть, і є секретом довголіття.

Публікацію підготовлено за матеріалами офіційного сайту полтавської міської ради. 

Раніше ми розповідали Курорт Миргород відзначив своє сторіччя

#ювілей #століття #привітання
Оголошення
live comments feed...