• Головна
  • Голова ОДА Олег Синєгубов перебуває у Нових Санжарах
11:30, 20 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Голова ОДА Олег Синєгубов перебуває у Нових Санжарах

Голова ОДА Олег Синєгубов перебуває у Нових Санжарах

Як ми вже повідомляли, від учорашнього вечора у Нових Санжарах - вибух претестів. Саме туди територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» сьогодні буде доправлено людей, евакуйованих з Китаю. Від самого ранку траса " Полтава - Кременчук" перекрита, біля селища - велика кількість силовиків та бронетехніки.  Соцмережі повідомляють про перші сутички з місцевими жителями, за даними очевидців ( поки що не підтверженими офіційно) є поранені.  

У Нові Санжари вирушив голова ОДА Олег Синєгубов. На своїй сторінці у фейсбуці він пише: 

" - Перебуваю в Нових Санжарах, де люди перекрили дороги. Розбираємося в ситуації.У будь-якому разі закликаю бути виваженими й стриманими. З Китаю до України повертаються наші співгромадяни. Вони повертаються додому. Усіх перевірили китайські й вітчизняні медики. І В ЖОДНОГО НЕМАЄ СИМПТОМІВ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ІНФЕКЦІЇ". 

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов запросив до Нових Санжар фахівців медичної галузі Полтавщини, зокрема, завідуючу кафедрою, доктора медичних наук, доцента, лікаря вищої категорії з фаху «Інфекційні хвороби» УМСА Тетяну Коваль та заступника головного лікаря з медичної частини КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради» Людмилу Волошину. До оглядів також залучать спеціалістів з Києва, які вже виїхали.

«Працюємо для всіх громадян – і для тих, хто повертаються з Уханя, і для тих, хто проживає на Полтавщині, в Україні. Зробимо все, аби уникнути будь-якої загрози для жителів області», – сказав Олег Синєгубов.

Голова облдержадміністрації тримає ситуацію на особистому контролі, зранку перебуває у Нових Санжарах. Проводить зустрічі з місцевими жителями, депутатами місцевих рад.

#коронавірус #епідемія #евакуація
Оголошення
live comments feed...