• Головна
  • Паніка на Полтавщині: у Нових Санжарах протестують проти розміщення на карантин евакуйованих з Китаю людей
07:57, 20 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Паніка на Полтавщині: у Нових Санжарах протестують проти розміщення на карантин евакуйованих з Китаю людей

Паніка на Полтавщині: у Нових Санжарах протестують проти розміщення на карантин евакуйованих з Китаю людей

Вчора увечері поруч з Медичним центром Національної гвардії України “Нові Санжари” зібралися місцеві жителі. Причина пікету – розповсюдження інформації щодо прибуття у санаторій українців, яких через епідемію коронавірусу евакуювали з Уханю . Інформація спричинила справжній вибух. Місцеві запевняють -  медичний центр не має відповідного обладнання , у разі виникненя хвороби, це стане справжньою катастрофою. Місцеві жителі розміщують пости у соцмережах:

Паніка на Полтавщині: у Нових Санжарах протестують проти розміщення на карантин евакуйованих з Китаю людей, фото-1

Сьогодні протестувальники збираються йти до керівництва селища. Журналістам PTV вдалося поспілкуватися з головою Новосанжарської об'єднаної територіальної громади Інною Кобою, яка також перебувала на пікеті. Вона розповіла, що на місце події викликали представника Служби безпеки України. За її словами, зранку 20 лютого зберуть позачергову сесію, щоб вирішити це питання. Голова ОТГ повідомила, що нічого не знала про подію, доки не зібралися люди.

Принагідно зауважимо, що подібна ситуація спостерігається у кількох регіонах країни - зокрема, у Львівській та Тернопільській областях. Тим часом, місце, куди на карантин в Україну попрямує рейс, Міністерство охорони здоров’я тримає в секреті:

" - Місця розміщення не розголошується з метою забезпечення безпеки громадян" - каже очільниця МОЗ Зоряна Скалецька. 

Вчора ж в одному з обговорень у групі " Медицина Полтави" директор департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку Вікторі Лоза повідомила, що не володіє інформацією щодо направлення евакуйованих у нашу область.

Паніка на Полтавщині: у Нових Санжарах протестують проти розміщення на карантин евакуйованих з Китаю людей, фото-2

Про подальший розвиток подій ми розповідатимемо у наших публікаціях .

#медицина #обладнання #лікування
Оголошення
live comments feed...