• Головна
  • Які дороги у Полтаві чистять під час снігопаду першочергово та скільки техніки працює щодня?
10:00, 13 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Які дороги у Полтаві чистять під час снігопаду першочергово та скільки техніки працює щодня?

Які дороги у Полтаві чистять  під час снігопаду  першочергово та скільки техніки працює щодня?

Кілька років поспіль сильні снігопади спричиняли у Полтаві справжній транспортний колапс. Нині комунальники намагаються виправити ситуацію, хоча профільний заступник Олексій Чепурко не заперечує: після років бездіяльності, зробити це не легко, проблемні моменти , безперечно є. За його словами, щоночі у місті працює кілька десятків одиниць спецтехніки:

« - Однієї ночі працювало 22 одиниці, вже наступної – 50. Доводилося залучати техніку комунальних підприємств, бо у них заключні відповідні домовленості з генеральним підрядником. Допомагали і «Декоративні культури» і КАТП. Спершу прибираємо дороги, де найбільший рух громадського транспорту, і де їздять тролейбуси, і далі дивимося по завантаженості, і вже в останню чергу чистимо , де транспорт майже не ходить» - каже Олексій Чепурко.

Заступник  міського голови каже: на критичні зауваження комунальники реагують, і  про гірший стан пішохідних тротуарів знають. Дороги і тротуари у Полтаві посипають піском, піщано-соляною сумішшю та бішофітом.

« - На дорогах ми працюємо як? Спершу посипаємо піском з сіллю, машини утворюють «кашу», яку прибирають трактори. На тротуарах так не виходить. Та і кількість техніки повинна бути набагато більшою. Ми посипали тротуари, але на ранок все замерзло. Відтак, тротуари посипають сумішами вручну. Наступного року плануємо збільшити кількість цієї техніки» - каже Олексій Чепурко.

Читайте також: Як у Полтаві цьогоріч борються з бурульками та льодяними брилами? 

#Чепурко #ЖКГ #дороги
Оголошення
live comments feed...