• Головна
  • Новини про покинутих мамою дівчаток – близнючок: як склалася їхня доля?
12:30, 6 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Новини про покинутих мамою дівчаток – близнючок: як склалася їхня доля?

Новини про покинутих  мамою дівчаток – близнючок: як склалася їхня доля?

Історія, що сталася минулого літа у Кременчуці, набула великого резонансу у суспільстві. Нагадаємо, 27-го травня у Кременчуцькому перинатальному центрі народилися двоє дівчаток-двійняток. Їхня 34-річна мама відмовилася забирати дітей, у поясненні вказала, що не має можливості матеріально забезпечити їх.

Дівчатка народилися недоношеними: одна важила 1150 грамів, інша – 1100. Щоб врятувати їм життя, потрібно було вводити дороговартісні розчини. За короткий час небайдужі люди із усієї Полтавської області зібрали значну суму, дітьми опікувався благодійний фонд «HelpGroup». Завдяки допомозі благодійників медикам вдалося стабілізувати стан дівчаток та забезпечити їм якісний медичний догляд. Малючок назвали Олею та Ірою.

-За наших малих дівчаток, вболіває так багато людей... Ми маємо надію на те, що сестрички якомога скоріше підростуть, стануть дорослішими та будуть найщасливішими дітками! – писали тоді представники HELPGROUP.

І дійсно, сотні людей долучилися до доброї справи , аби немовлятка одужали.

Ми вирішили поцікавитися, як почуваються діти зараз, і звернулися до «HelpGroup».

« - Дівчатка розвиваються добре, вже підросли, у них все гаразд. Але мама так жодного разу до них і не прийшла. А тому , за нашими даними, соціальні служби збирають документи, аби передати справу до суду і позбавити її батьківських прав. В цілому ж діти здорові, про них добре піклуються» - розповіли нам представники «HelpGroup».

Сподіваємося, що доля буде прихильною до малечі і вони таки знайдуть свою родину у майбутньому. Якщо ж ви хочете долучитися до благодійності і допомогти іншим дітям – звертайтеся до благодійної організації «HelpGroup». Більше про неї можна дізнатися тут.

#діти #благодійність #допомога
Оголошення
live comments feed...