• Головна
  • Двійнят, від яких відмовилася мама, назвали Ольга і Ірина, їхнім лікуванням надалі опікуватиметься благодійна організація «HelpGroup».
16:30, 3 червня 2019 р.
Надійне джерело

Двійнят, від яких відмовилася мама, назвали Ольга і Ірина, їхнім лікуванням надалі опікуватиметься благодійна організація «HelpGroup».

Двійнят, від яких відмовилася мама, назвали Ольга і Ірина, їхнім лікуванням надалі опікуватиметься благодійна організація «HelpGroup».

Як ми вже повідомляли, двоє дівчаток-двійнят 27-го травня народилися передчасно у Кременчуцькому перинатальному центрі. Їх 34-річна мати відмовилася забирати дітей, про що 29-го травня склали відповідний акт у присутності представників поліції, служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У поясненні мати вказала: «Не маю можливості матеріально забезпечити двійню дітей».

Допомогти дітям взялося багато людей. В тому числі і медики, яким порадили терміново відкрити рахунок, аби було куди перерахувати кошти . Це була нагальна необхідність, але відтепер питанням коштів займатиметься винятково благодійний фонд «HelpGroup» - пояснює Заступник головного лікаря з медичної частини комунального підприємстваПОДКЛ Полтавської обласної ради Ніна Козяра:

« - До нашої лікарні поступилидвійнятка – дві новонароджені дівчинки,від яких відмовилася їхня мама. Дівчатка народилися з дуже маленькою масою тіла- одна важила 1.150 грамів, інша – 1100 грамів. Це особлива категорія дітей, вони потребують спеціального годування. Не сумішами чи молоком, як зазвичай. Їм потрібні розчини, які вводять внутрішньовенно. Розчини ці дороговартісні. Вижити без них діти не можуть, доки не наберуть певну масу тіла. Оскільки діток забезпечувати нікому, питання щодо коштів на препарати виникло дуже гостро. Попереду були вихідні, тому ми звернулися у «HelpGroup» з проханням допомогти. Нам не відмовили. Потім інформація дуже швидко поширилася серед полтавців. Небайдужі люди почали до нас звертатися з пропозиціями про допомогу. Нас попросили відкрити рахунок, куди можна жертвувати кошти. Оскільки ми не дуже обізнані у цих питаннях,то всі ці проблеми взяла на себе Тетяна Будинська , завідувачка відділенням, де перебувають діти. Але вже потім ми дізналися, що ці перерахування треба оформити було по - іншому. Відтак, знову звернулися у благодійний фонд з проханням допомогти впорядкуватицей процес. Хочемо наголосити - «HelpGroup» буде супроводжувати діток надалі. Їхнє лікування може бути тривалим. Наш персонал мав тільки добрі наміри , і ми хочемо, аби все було у правовому полі, правильно. Нам вперше довелося терміново роздобувати гроші для лікування, тому допустилися деяких помилок, що були зумовлені нашою необізнаністю і бажанням допомогти беззахисним дітям. Нам приносили дуже багато засобів догляду, і коштів. Але відтепер супроводом дітей займатиметься «HelpGroup» -наголошує Ніна Козяра.

Завідувачка відділення реанімації Дитячої обласної лікарніТетяна Будинська тримує цілодобово сотні дзвінків :

« - Після того, як ми звернулися за допомогою до нас безперевно надходили дзвінки і перераховували кошти.Всього на рахунок, який я відкрила, отримано 62 тисячі 732 гривні. Окрім того, люди приходили і приносилиготівку – всі ці кошти ми перераховуємо на рахунки «HelpGroup».

Полтавці дуже допомогли засобами захисту та догляду.Завдяки небайдужим полтавцям, діти забезпечені усім необхідним на найближчий час. Всім велика подяка!»

Стан дітей стабільно тяжкий ,вони потребують тривалого лікування. Також пані Тетяна Будинська наголошує – з усіма питаннями щодо надання допомог дітям надалі потрібно звертатися винятково до «HelpGroup»

Давид Джалагонія, директор Всеукраїнського благодійного фонду «HelpGroup» запевнив – кожна гривня з благодійних перерахувань буде витрачена за призначенням:

«З - обласної лікарні до нас звернулися медики і розповіли про дівчаток, від яких відмовилася мама , новонароджені потребували негайної допомоги. Ми готові були допомагати, іоперативно придбали препарати. Хочу запевнити, що лікарі , які відкрили рахунок, діяли тільки з благородною метою. Сьогодні ми цю ситуацію хочемо вирішити, картка вже заблокована, а всі кошти будуть перераховані на рахунок нашого фонду. Ми і далібудемо допомагати дівчаткам, але вже згідно з діючими правилами. Охочі допомогти можуть зробити це, звернувшись до нашого фонду, позначивши, що ці кошти для двійняток.»

Сайт благодійного фонду і всі реквізити можна побачити тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #діти #кошти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...