• Головна
  • У Полтаві пройде презентація збірки магічно-реалістичних оповідань
18:30, 6 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві пройде презентація збірки магічно-реалістичних оповідань

У Полтаві пройде презентація збірки магічно-реалістичних оповідань

18-го лютого о 15:30 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара пройде презентація книги Вікторії Гранецької «Reality Show/Magic Show.

«Reality Show/Magic Show» — це двостороння збірка магічно-реалістичних оповідань, що в ній авторка зібрала сюжети своїх ненаписаних романів.

“- Шість історій, які відбулися в реальному житті, — відтак застигли у часі й просторі на друкованих сторінках. Шість справжніх і водночас занадто неймовірних історій, щоб у них повірити. Проте вони були — на морському узбережжі, на тлі великих міст, у зимовому лісі. І триватимуть далі — в кожному наступному прочитанні, в кожному наступному житті, - йдеться у анонсі. - Magic Show: Де межа між правдою і вигадкою? Авжеж, не тут. Не в цих семи макабричних сюжетах, побудованих на основі фантастичного припущення «А що, якби?». А що, якби у світі одного дня зникли люди? А що, якби дерева мали імена? А що, якби в кожного з нас були двійники? Не треба вірити, просто читайте. І тоді розпочнеться магія.

Вікторія Гранецька — сучасна українська письменниця, авторка чотирьох романів, збірки неримованих поезій «Спротив речей» та концептуальної книги оповідань «Reality Show/Magic Show». Окремі оповідання перекладені англійською мовою, вірші — польською. Лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова», поетичного фестивалю «Підкова Пегаса», літературно-мистецької премії ім. М. Коцюбинського. Співзасновниця та головна редакторка видавництва «Дім Химер».

Також під час зустрічі Вікторія Гранецька розкаже про заснування й результати першого року роботи «Дому Химер» та представить інші книгодруки видавництва.

Вхід на презентацію вільний.

Раніше ми писали У Полтаві відкрилася виставка «шістдесятника» Олександра Глушаченка

#книга #збірка #Полтава #Вікторія Гранецька #авторка
Оголошення
live comments feed...