• Головна
  • Відома майстриня Полтавщини - Ольга Пілюгіна презентує власні гобелени у столиці
12:00, 3 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Відома майстриня Полтавщини - Ольга Пілюгіна презентує власні гобелени у столиці

Відома майстриня Полтавщини - Ольга Пілюгіна презентує власні гобелени у столиці

З 6 лютого по 1 березня 2020 у Києвському Національному музеї українського народного декоративного мистецтва пройде виставка-презентація власних гобеленів "Обраний шлях" Ольги Пілюгіної – відомої майстрині з Решетилівки. Про це йдеться в анонсі у Фейсбук.

“Основою експозиції є сучасні тематичні орнаментальні твори в авторському стилі, створеному на основі кращих традицій українського килима. Цей напрям є одним із основних у моїй творчості”, – зазначається у анонсі.

Серед представлених – гобелени, що були визнані кращими у 2014-2019 роках на Всеукраїнських виставках-конкурсах «Кращий твір року». А саме: «Гетьманський», «Козацький», «Добробут», «Зоряний», «Квітуча родина». Знаковим є гобелен «Гетьманський», який було створено на Грант Президента України 2014 року. Він став першим у серії орнаментальних робіт, що увібрали в себе характерні риси українського бароко, пропущені крізь призму особистого бачення.

В основі композицій вічний символ роду – «Дерево життя». Вони проростають з глибини віків у сьогодення. Це зв’язок із нашими предками, нашим міцним корінням.

Особливе місце в експозиції займають твори-роздуми на теми:

- кохання, що окриляє і надихає;

- прагнення людської душі до світла;

- любов до рідного краю.

Гобелени виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками цікаві своєю фактурою, глибиною, теплом та особливою кольоровою гармонією.

На виставці представлено роботи різних років. Вхід на відкриття - 06.02.20 о 17-00 годині - вільний.

Раніше ми писали Відбувся фінісаж виставки художниці Ольги Пілюгіної «Сад пісень»

#Полтавщина #гобелени #майстриня #Київ #Ольга Пілюгіна
Оголошення
live comments feed...