• Головна
  • У січні платіжки полтавців «полегшають» на 40 мільйонів гривень
11:00, 3 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У січні платіжки полтавців «полегшають» на 40 мільйонів гривень

У січні платіжки полтавців «полегшають» на 40 мільйонів гривень

3-го лютого у Полтавській ОДА відбулася щотижнева нарада, яку провів перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін. Під час розгляду одного із питань порядку денного присутні обговорили нарахування плати за теплову енергію та послуги із централізованого опалення.

Доповідав із цього питання начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ облдержадміністрації Едуард Рева.

Він розповів про те, як підприємства-надавачі послуг здійснили перерахунок тарифів за послуги із теплопостачання у грудні 2019-го року. Із восьми підприємств такий перерахунок зробили п’ять (дивіться фото). При цьому КВП «Теплоенерго» (Горішні Плавні) та КП «Житлово-комунальний комбінат» зменшили тариф іще на початку опалювального сезону відповідно на 14,3 та 6,6 відсотки. Третє підприємство – «Полтаватеплоенерго» - є ліцензіатом НКРЕКП і рішення про перерахунок має прийняти комісія. Едуард Рева повідомив, що 14 січня НКРЕКП прийняла рішення про встановлення тарифів за спрощеною процедурою.

Також Едуард Рева окремо зупинився на тому, яким був ефект від перерахунку платіжок з опалення за грудень 2019 року. Сума оплати зменшилась від 17 до 22 відсотків, або на 120-450 гривень. При цьому у січні 2020-го року перерахунок зменшить суми у платіжках від 8 до 12 відсотків, або на 100-350 гривень. Загалом у січні проведуть перерахунок плати для 122,1 тисячі квартир на орієнтовну суму у 40 мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше полтавцям розповіли про доступні програми енергоефективності.

#Опалення #тепло #перерахунок #газ #гроші #ОДА
Оголошення
live comments feed...