• Головна
  • Верховну раду закликають заборонити трансляцію музики й фільмів у транспорті
16:30, 2 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Верховну раду закликають заборонити трансляцію музики й фільмів у транспорті

Верховну раду закликають заборонити трансляцію музики й фільмів у транспорті

У п’ятницю, 31 січня, низка громадських організацій виступила з колективним зверненням до Верховної Ради та уряду з вимогою заборонити трансляцію в пасажирському транспорті будь-якої інформації, чи музики, що не стосується безпосередньо подорожі або безпеки пасажирів.

Як передає “Новинарня“, про це пишуть представники руху “Простір свободи” у фейсбуці.

“Кожен пасажир має повне право їхати в тиші, незалежно від бажань інших пасажирів чи транспортного персоналу. Так, як це є у кожній цивілізованій європейській державі”, – наголосили представники громадських організацій.

Активісти вимагають від парламентарів ухвалити зміни до законодавства, які заборонять трансляцію в салонах пасажирського транспорту будь-якої звукової інформації, що не стосується безпосередньо подорожі або безпеки пасажирів. Трансляція звуку фільмів, музики тощо має бути дозволена лише через навушники.

Також вони звернулись до уряду. Вимагають від Мінінфраструктури невідкладно ухвалити зміни аналогічного змісту до правил пасажирських перевезень, від транспортних організацій – “не чекаючи реалізації двох перших пунктів добровільно припинити акустичне насильство на пасажирському транспорті, давши можливість кожному пасажиру їхати в тиші”.

“Ми готові надати відповідним органам влади вже напрацьовані тексти таких змін”, – зазначають активісти.

Заяву підтримали більше двадцяти організацій, її автори наголошують, що вона є відкритою для підтримки у будь-який зручний спосіб

Раніше ми писали: Полтавцям розповіли, які права має водій громадського транспорту

#дороги #водії #права
Оголошення
live comments feed...